Prijava

Od zvučnika sa metalnom kutijom preporučujem Altec Lansing a sa drvenom Pioneer (5.1). Mada Bose ima isto kvalitetne proizvode.

Па зависи зашта су ти потребни, коју јачину тражиш, до које цене идеш итд. Не може уопштено да се каже, а и да може то тешко да би могао да исфинансираш, када би добио име најбољег модела на свету.

Koliko para toliko muzike, sto se tice kompjuterskih zvucnika Altec lansing su sasvim zadovoljavajuci u odnosu novca i kvaliteta ali za neki ozbiljniji audio ugodjaj slobodno mozes da ih zaboravis i upravo se tu ulazi u vrzino kolo. Kao sto gamby rece premalo si podataka dao da bi mogao neko da ti da preporuku.

http://www.itsvet.com/tekst/altec-lansing-vs2421/2181/

Ja koristim ove neprekidno već 4 godine i po meni pružaju kvalitetniji zvuk i bolji su od svih Logitech-a i ostalih koje sam čuo a u toj su cjenovnoj klasi (oko 50€, cijena se standardno drži). Na forumima nisam našao skoro nikakve negativne kritike, već samo pohvale za njih. Uz to i jako dobro izgledaju i funkcionalni su, imaju na ovom eksternom potenciometru, pored izlaza za slušalice i AUX-a, ugrađen čak i mikrofon za skajp. E sad, ko ima više para da izdvoji, naravno da će dobiti mnogo bolje...

Kad su zvučnici u pitanju, samo drvo!

Ako hoćeš kvalitet - kupuj komponente različitih proizvođača i sam sklopi sistem :D

Само реци да ли тражиш мале звучнике за компјутер или звучнике за HI FI уређаје? Ако је одговор под 2, онда могу да припомогнем.

Treba mi za sobu.Da komšije pizde :)

Altecovi 5.1 sistem su onda odlicni, veruj mi :) Ja ih koristim dosta dugo, i tek skoro su "proprdeli" tj puka im membrana pa "prde" pri glasnom pustanju. :)

У том случају, најбоља је комбинација неке музичке линије и звучника.

Зар се не каже звучњаци?
Бозе или јамаха од трешњово дрво 5.1 ...

Tehniks je mama kućnih sistema.

Ja imam Altec Lansing vec vise 7-8-9 godina i ne izdaju me mislim da tu lezi kvalitet

Ja imam kefove zvučnike koji su matori sigurno preko 10 godina i dalje rade savršeno

I ovaj moj tehniks fercera već 30 godina bez greške. Naravno, ako imaš rape za takva čuda. A pošto hoćeš kvalitet - znači da hoeš da daš rapu.

Il kupi Samsungove sisteme za kućna kina, ajme kakve strašne vufere imaju....

Ја имам јапански рисивер са деком SOUND PC123 из 1990. укомбинован са PIONEER дрвеним звучним кутијама из 1979. Ферцера боље него модерна дигиталија. На све то укомбинован DUAL грамофон (такође из седамдесетих)- начи, поприлично вредна опрема.

Ја имам јапански рисивер са деком SOUND PC123 из 1990. укомбинован са PIONEER дрвеним звучним кутијама из 1979. Ферцера боље него модерна дигиталија. На све то укомбинован DUAL грамофон (такође из седамдесетих)- начи, поприлично вредна опрема.

E da mi je videti na šta to liči! x)

Nek liči na šta liči, garant radi posao. :D

E da mi je videti na šta to liči! x)

Oва справа

IMGhttp://i40.tinypic.com/znmy2t.jpg/IMG

плус ова справа

IMGhttp://i42.tinypic.com/nlao2f.jpg/IMG

плус црни дрвени звучници

= МОЋ

ЕДИТ: Вата радио БЕЗ антене! Само на парче жице. Па ви видите.