Prijava

Ono što mene zanima je, da li rođendan duplog naloga i glavnog naloga mora biti isti datum? Odnosno, da li mogu da sa duplim imam rođendan sutra, te da bude odabran, a glavni da bude odabran kad njemu bude rođendan. Odnosno obrnuto, ukoliko je ovo dupli, ili obratno, ukoliko mi je ono dupli. Mislim, hoću odabranu najmanje dva puta godišnje, pa ako mi neko može pomoći. Hvala ♥

EDIT: Izvinite ako je off, ali tiče se duplih, pa ono...

Ali šta se dobija time što taj koji se lajkuje može da vidi koliko ocena je podelio samom sebi?

О чему ти?лолол

Kostiću, ne sarađuješ.

Ne, trudim se, veruj mi. :)
Ali mi moraš pomoći da shvatim šta ti zapravo želiš.

Malo je sve konfuzno... Vučice, ti hoćeš da ja, kada sam ulogovan na duplom, vidim skor svake pojedinačne definicije glavnog naloga, kako je ne bi mogao oceniti? Jedino to mi ima logike da pitaš.

Baš to baršunasti. A čiji si ti dupli? :))

Ono što mene zanima je, da li rođendan duplog naloga i glavnog naloga mora biti isti datum?

Ne, ne moraju, ali je svejedno, jer tvoj dupli nikada nije isti kao tvoj original, uglavnom se prave da bi se razlikovali, što već znaš. Ono što dobije tvoj dupli ne pripada tvom originalu, osim ako nije nešto za banovanje, pa je to tako i sa odabranom. Nema na čemu.

vučica
:)

Vučica21™
Baš to baršunasti. A čiji si ti dupli? :))

Nisam ja dupli. On je moj dupli!!!!11212 Blaaargh!

Nego, ako se ti uloguješ na dupli nalog sa istog računara, sa kojeg prethodno objaviš definicije na originalnom nalogu, nećeš ih moći oceniti. Ali ako odeš u pičkumaterinu™, ili nešto "iskakerišeš" IP, il' šta ti ga znam, onda možeš.

U svakom slučaju, ne mogu da obrazlažem dalje, a naoštrio sam se, pa sam se setio da mi se spava, ali ne postoji rešenje za ovaj tvoj problem :)

Malo je sve konfuzno... Vučice, ti hoćeš da ja, kada sam ulogovan na duplom, vidim skor svake pojedinačne definicije glavnog naloga, kako je ne bi mogao oceniti? Jedino to mi ima logike da pitaš.

Ahaaaaaaa, sad kapiram.

A kako Vučice misliš, da se prijave dupli modovima, pa oni to onemoguće ili da jednostavno preko IP adrese se onemogući da drugi korisnik iste adrese ne može da osenjuje prvog?

Šta je onda sa braćom, sestrama, kevama, očevima, koji idu na vukajliju sa istog kompa, a niko od njih nema duple?

pa sam se setio da mi se spava

Eto, sad i mene podseti. Odoh da spavam a vi me izveštavajte o promenama u temi. :)

A kako Vučice misliš, da se prijave dupli modovima, pa oni to onemoguće ili da jednostavno preko IP adrese se onemogući da drugi korisnik iste adrese ne može da osenjuje prvog?

Ne znam. Preko morzeove azbuke možda. :))) Videla sam da mogu da vidim ocene muževljevih defki koje su tek postavljene, međutim ne mogu da se vide ocene kada prođe dva-tri dana pa bi trebalo AKO može da se nekako ušteluje da se vide te ocene. Ako ne može onda ništa, onda ću da se izlogujem da bih videla.

Vučice, kraljice, od sad te pratim, majke mi!

Jebiga, postoji taj problem više korisnika preko iste IP adrese, tako da to ne bi moglo da se odradi na taj način. :)

A ne bi trebalo ni na koji, jer i ovaj trenutni sistem lociranja duplih skoro savršeno funkcioniše.

Kostiću, od sad te predlažem za moda. :) Hvala na pojašnjenju. :)) Može lock.