Prijava

Ljudi, mislim da mi svi ustvari čekamo trenutak kad treba da shvatimo da su nam životi kurac u smislu da skoro niko ne radi ono što želi. i te pare više oduzimaju vreme a poenta je da ga stvaraju. Kad imaš keš radiš još više nego kad ga nisi imao. Jebo taj život. Ja sam lično hteo da budem psihijatar ali završio na pravu. Sad ću biti pacijent. (bio prijemni lagan a i love nije bilo za stanovanje i studiranje u tuđini). To za talenat to je mali postotak sve što radiš talenat je možda 10% a suvi rad i repeticija 90%, znači vežbaj bilo šta i vremenom ćeš biti bolji jedino ako si glup tu ti već niko ne može pomoći. Sreća su okolnosti i slučajnosti i ljudska lenjost da razmišlja o svakodnevnim odnosima. Sve se stvari jednostavno dese, barem ja tako vidim. Kakva sreća? Dečije priče. Šta je sa svim momentima kad je nisam imao? Sabereš i oduzmeš i uvek si u kurcu kakav god da ti je život.

Када кренеш у живот таленат који имаш не можеш да промениш. Срећу ниси никад ни могао. Јаја можеш да доручкујеш док ти је холестерол у нормали. Оно што је битно, а на шта можеш да утичеш, је објективност. То је да можеш сваку ситуацију да процениш максимално објективно. Да процениш ситуацију рационално и на основу тога извучеш много лакше праве закључке и направиш добре планове. Што би рекла латиноамеричка пословица: "хладна глава јаја чува, јаја јаја јајајајаја..."