Prijava

Добро, бре, људи, Реме је макар признао, шта сад. То је кул. Макар се не фолира као Курд.

Sprdnja dečko. Realno me zabole. A i smorio sajt da budemo realni. Kakva ozbiljnost?
Pezose, mojne pametuješ dečko.

Ја сам једном напустио сајт на један дан, тј. имао сам намеру да буде дуже...
Напуштао сам сајт на једно месец-два кад нисам имо нет, и кацу ме бановали на 3-5 дана, једно 2-3 пута.

Ја пробала да се не логујем кад ми је прошао бан од 10 дана. Мисија није успела.

Театрални одлазак је срање, и то покушаваш па не може. Прије ми сам и ја покушавао, сад ме боли курац. Све оде и прође па и ово ће. Ко сезонски посао :)

Ја сам једном читао дефке из офлајна, а био ми налог банован на 5 дана. И тако, читам ја, читам, уђем у дефку Фацефаце да видим коменте и ладно видим да могу да оцењујем. Чрча ми скинула бан привремено, а овамо ми шифра сејвнута лоло

...Čitam i žao mi je što vidim to što vidim. Stvarno.

Džimi, da nisi ti u neku ruku "opsednut Kurdom"?
Kako si uopšte ušao u konverzaciju samnom, a da ti se nisam obratio? Ili makar obrnuto...
Nikako mi nije jasno čime sam zaslužio ovoliko saveta i pljuvanja od tebe, majke mi...

Ovo je tužno...

Na mod forum brzo...

Хахаха мод фајт :) курдова ствар, барем се опростио. Абракс је отишао без речи, да испадне фаца :)
Није то лепо :)

Ama nema veze, ovde stvarno neću više ništa da napišem ionako...jadno.

Tako treba, malo to na javni forum, jeblo vas pičkaranje na mod forumu, lijepo je kad se to podijeli sa drugima, dobijete navijače pa ko jači...

...Čitam i žao mi je što vidim to što vidim. Stvarno.

Džimi, da nisi ti u neku ruku "opsednut Kurdom"?
Kako si uopšte ušao u konverzaciju samnom, a da ti se nisam obratio? Ili makar obrnuto...
Nikako mi nije jasno čime sam zaslužio ovoliko saveta i pljuvanja od tebe, majke mi...

Ovo je tužno...

Опседнут? Не сећам се кад сам ти се последњи пут обратио, нити те игде поменуо. Данас после два месеца можда. Не ласкај себи превише.

Какво пљување? Је л' сам рекао нешто што није истина? Исто ти је и Бури написао, ти си све изокренуо.

Da u pravu si, 100%. Ja sam pogrešio.

Не цени се данас искреност и то ти је...

Џими, Курде, што се нервирате за џ? За нешто што се дешава на нету? :)

Da, da...kažem jeste, u pravu si.
...
A i ne nerviram se. :-)

Нек се нервирају, власт се увијек рокала међусобно :)))))))))

Brate Džimi koji ti je sad? Je l' ovo možda tvoj neki način da teatralno napustiš sajt? U fazonu Svima sam sve rekao i aj u pm? Evo već pola sata se po temama prepucavaš s narodom. Ne kontam. Al' evo gledam, fali ti još sedamdesetak definicija do cilja pa računam nećeš još...

Џими, Курде, што се нервирате за џ? За нешто што се дешава на нету? :)

Далеко од нервирања. Само сам искрено написао шта мислим о феномену његовог театралног напуштања сајта. Иначе поштујем човека као аутора, преовлађују му добре дефиниције у стваралачком опусу (иако су му неке шит, као и свима нама). Е, сад, његова реакција на моје писаније је скроз разумљива и очекивана, већина људи воли да им идеш низ длаку, нико не воли критику, па макар била отворена и искрена.

На крају ја поједем говно што се трпам...
Боље овако: ''То, Курде, ти си цар! Најјачи си!'' и сви срећни и задовољни. :)

Džimi, ne napadaj Kurda, najebaćeš.