Prijava

какаф офтопик и спем теме, ццц :)

елем, онтопик: приметила сам да театрални одласци дешавају углавном зими, да ли је због јесење и зимске депресије, скурцаш све као? лоло

Ne kapiram sto tolika fama oko demonstrativnih odlazaka i povrataka u fazonu "nista, zezanje"... Mnogo nas je to uradilo, neki pod gasom negative koju su u tom momentu samo kanalisali kroz "odlaske", neki zbog auto-masturbacije.... ko da je bitno.
Koliko je clanova trajno banovano pa vraceno? Vide ljudi da su preterali, mozda pogresili i promene odluku.

Picka si ako ti neko drkne samarcinu, a ti pocnes da cmizdris.

Zajebancija na sajtu, postovanje nekih famoznih odluka za koje nas sve, realno, zabole patka, moze da oblikuje karakter iskljucivo degenericima koji nemaju pametnija posla, a opet mogu se reflektovati samo u ocima istih takvih.

Zivot je vetar.

Al' evo gledam, fali ti još sedamdesetak definicija do cilja pa računam nećeš još...

POBJEDA!

Al' evo gledam, fali ti još sedamdesetak definicija do cilja pa računam nećeš još...

Рачунај стотинак, пошто намеравам да обришем оне гузне профиле и сличне комерцијалне шитове са нереално високим скором. :D

mrzi me da listam po temi, a je l' se neko sjetio ove: http://vukajlija.com/forum/teme/18142-lesi-se-vraca-kuci?strana=1
pošto je ova tema plagijat. oftopikovani plagijat :))

Рачунај стотинак, пошто намеравам да обришем оне гузне профиле и сличне комерцијалне шитове са нереално високим скором. :D

Obriši četeres jednu i eto ti zaokruženo :D

Рачунај стотинак, пошто намеравам да обришем оне гузне профиле и сличне комерцијалне шитове са нереално високим скором. :D

Samo se ti razmoduj i ne brini za skor :)

Luli, ti si Tito! Da hoću da otvaram privatan sajt ovakvog tipa tebi bi' socijalno i penziono uplaćivala.
:divi se predanosti poslu:
Ozbiljno, ljudi, ne pravite negativnu atmosferu po sajtu i neće niko ni odlaziti ovako ili onako.

Лули, ово је требала да буде зезанција за разлику од те теме, е сад што ови овде неки не знам који (кикикихихики) спамујууу... х)

Ontopik:
Ja sam samo jednom napuštao sajt. Poslao sam par PVT-ova i na četu se pozdravio sam prisutnima jednom porukom. Sledeći dan sam ušao iz ofa na čet, da vidim šta se radi. Jebiga, navika mi da ujutru uz kafu i cigaru odem na čet i prelistam par definicija. Kad ono, neko kopirao moj profil i kao, poslednja aktivnost pre 7 minuta. Vidim da je i Kajzi tu, pa uletim, pošaljem mu poruku i promenim šifru. Bilo mi mrsko da napuštam opet, zamoran je to pos'o. Jes' da sledećih par dana nisam ništa ni pisao, ni komentarisao, al' 'beš mu mater.

Obriši četeres jednu i eto ti zaokruženo :D

Ma, неке ћу морати и да вратим, типа ову:
http://vukajlija.com/snezana-i-sedam-patuljaka-antita/250805
Што мења рачуницу.

Него, замислите Каизен театрално оде са сајта. :)

:maše, sa sve bijelim rukavicama i katancem u jednoj ruci:

Stef, nemoj da spamuješ temu ozbiljnim komentarima :)))

Ontopik:
Ja sam samo jednom napuštao sajt. Poslao sam par PVT-ova i na četu se pozdravio sam prisutnima jednom porukom. Sledeći dan sam ušao iz ofa na čet, da vidim šta se radi. Jebiga, navika mi da ujutru uz kafu i cigaru odem na čet i prelistam par definicija. Kad ono, neko kopirao moj profil i kao, poslednja aktivnost pre 7 minuta. Vidim da je i Kajzi tu, pa uletim, pošaljem mu poruku i promenim šifru. Bilo mi mrsko da napuštam opet, zamoran je to pos'o. Jes' da sledećih par dana nisam ništa ni pisao, ni komentarisao, al' 'beš mu mater.

Ја бијо ту :)

bravo lulava, ja to napisao na prvoj strani da je melkujades otvorio ovakvu neku temu ili sličnu a ono ipak muše, a jarani su pa sam to možda pomješao. Ajd me sad pohvali i pomilki a ja ću se i ubuduće uvlačiti...

Jes, jes, svi odu TRAJNO I TEATRALNO i onda drkaju Vuku preko duplih naloga.
Bagra.

Немој кази и ти :плаче: :)))))))))))))))

Ја бијо ту :)

Moguće da si ti i kopirao to na čet. :)

Kosticu ti si uvek tu sa nama, bilo to fizicki ili duhom.

Ili manijakalnim snajperisanjem. :)

Moguće da si ti i kopirao to na čet. :)

Могуће :нервозно звиждуће: :)))))

Može li jedan muzički predah? Do sledećeg uključenja u tuđe mišljenje.
http://www.youtube.com/watch?v=vfMa1BP9vSI