Prijava

Uzeh od brata staru dvojku koja nije bila uključivana dobrih pola godine - godinu, ali je super radila pre toga.
Kad probam da pokrenem neku igricu (tačnije imam samo Fifu 12 i Mortal Combat Armagedon) igrica lepo počne: pita me za memorijsku, pusti onaj filmić na početku, a onda kad treba da se učita meni konzola zabode.
U slučaju fife to izgleda ovako: prikaže mi vejna runija i logo, a čuje se zvuk publike i znak za učitavanje, a onda zvuk stane, pa se posle par sekundi na kratko nastavi i onda stane zauvek. Probao sam par puta, ostavio sam ga bio 2 sata da to radi, ali ništa se nije promenilo.
Šta se dešava i je l' mogu ja to da popravim ili da je bačim?

Могуће да је ласер сјебан, па не чита лепо. Ако је то, боље га немој поправљати јер ће ти наплатити скоро исто као што би дао за неки половни сони 2.

Ја сам тако имао проблема са двојком једно пола године, па сам онда уштекао кинту и пазарио тројку. Сад више немам живот и баш је супер.

Ali kad je do lasera, da li bi učitavao ovaj filmić na početku i ove zajebancije pre same igrice što idu?

Па то је мука, можда је делимично оштећен. Али опет не верујем, јер га ниси палио дуго, а пре тога је радио добро. Можда се нагутао прашине? :)

Или влаге. Где је стајао током тих годину дана?

U rancu između kreveta i stola u maloj sobi moga brata.

Nareži neku igricu na neki novi neoštećeni dvd, može biti da je do toga.

Јебем ли га. Види нађи неки гејмерски форум, па приупитај. Можда је и само привремено то, док се не врати у ''форму''. Мени тако сега дримкаст није радила, али ја сам заборавио да сам уопште поседовао то чудо и после неких 5-6 година је нађем, и неће да се упали уопште. И мрзело ме да је враћам у друмпо. Сутрадан устајем да је вратим, пробам да упалим и упалим је на кеца. Јебем ли га..

Nareži neku igricu na neki novi neoštećeni dvd, može biti da je do toga.

Fifa je sveže narezana.

Можда је и само привремено то, док се не врати у ''форму''.

Nadajmo se :)

И ај' сад кад сам ту, јел неко упућен - Да ли постоји Мортал Комбат - Шаолин Манкс, за сони тројку? Најјача ко-оп игрица коју сам икад играо.

И генерално, дајте неке добре ко-оп игрице на препоруку, да не бацам паре на глупости. :)

Isto sranje i kod mog drugara, ušla je prašina i isprljalo se sočivo. S tim, što je on umeo da ga otvori i očisti. Posle je šljakalo do jaja. Nađi nekog drugara Teslu, da ne bi pucao kintu u servisu.

Isto sranje i kod mog drugara, ušla je prašina i isprljalo se sočivo. S tim, što je on umeo da ga otvori i očisti. Posle je šljakalo do jaja. Nađi nekog drugara Teslu, da ne bi pucao kintu u servisu.

Sačekaću još malo, ako se ne popravi samo, uradiću ovo.

Али ако будеш сам нешто чачкао, мораш бити као дурекс - екстра сензитив лололо

I ja sam imao svojevremeno taj problem, ostavim ga malo i posle 2,3 dana radi.

Ma laser ti je to, na sonijima mora da otkaže, pre ili kasnije. Zato ja igre puštam sa eksternog usb harda, snimim dvajes igara na hard i nemam brige ni za laser, ni za diskove.

Otvori soni, skini onaj poklopac što ide preko lasera i obriši laser alkoholom i štapićem za uši.

И ај' сад кад сам ту, јел неко упућен - Да ли постоји Мортал Комбат - Шаолин Манкс, за сони тројку? Најјача ко-оп игрица коју сам икад играо

Jok, samo za soni dvojku i xbox stari... Tako sam vido..

Otvori soni, skini onaj poklopac što ide preko lasera i obriši laser alkoholom i štapićem za uši.

To..
Imas po jutubu video tutorial kako da ocistis..
Ali ako pokusas sam, nemoj da stiskas, dobro ocedi od alkohola stapic, znaci tek da bude vlazan i polako lagaaaano! predji preko lasera.