Prijava

Bend iz Beograda traži pjevača, vrsta muzike rock i hard rock.

Шта тачно од рока и хардрока? Као Виткеснајке, Дип Прпл, Зепелин, Дио и тако то?

Ја дерем староградско и етно. Можемо то спојити с тим твојим рокевима и да шизирамо јевропски. Ал' без зајебанције.
Ја сам из Бања Луке, драго нас је.

Ја дерем староградско и етно.

Фацо, ја сам чуо да ти дереш блек метал и да, кад носиш мантију, обавезно испод обучеш мају Дарктрона. Је л' то истина?

Истина. Срећа па су модовски постови невидљиви. Таман да ти испричам како сам једаред брејкденсово у мантији...

Ja derem samo etno, šljiva, dunja, kajsija najviše, ali može i ostalo ako je takva ponuda.

Таман да ти испричам како сам једаред брејкденсово у мантији...

To zvuci do jaja.

Ja znam da pevam onako solidno, ne znam lepo visoke glasove.

Ali nisam iz BG-a :) Jbg..

A inace narodno rasturam pevajuci.

Савке тешко да ћеш наћи доброг певача. И ја исто тражим, па знам.

Ај кад се већ зајебавате, дајте ми неког клавијатуристу, па можда пробам да вам нађем неког певача! лололололо

Što ste talibani, pa čovek je ozbiljan po pitanju tražbe pjevača.

Па и ја сам озбиљан! Мада овоме свакако није место овде, али што да не понудим разумну размену! х)

Ајд' кад сви нешто траже, ако мени може 25 евра. Толико ми фали за карте за Блек Сабат.
Озбиљан сам.

Narkomane, da ideš na Aca Pejovića pa da ti da neko, ovako, idi tamo maštaj.

Imam ja možda klavijaturistu, a koliko su karte za Sabbate

Четири и по, три и по и три.

Ја радим фолк метал, имам храмонику чак за то.

Ја радим агресивни тренс. Можете ме додати на саундклауду, тако што ће те кликнути овде, ође или овђе.
А какав је то рок? Дајте неки линак.

Čim sam video PJEVAČ odmah sam pomislio na neku krajišku grupu pa sam se spremio da se ponudim jer imam dobar brđanski bas.. E jebiga, kad vi slušate te sekte