Prijava

da li vam se nekad desilo da povežete nekog sa vuke sa nekim poznatim, odnosno da zamišljate da u relanosti baš tako izgleda?
ja sam odavno ubeđena da kosmopolita u stvari jeste ista ona glumica iz sopranovih, a izi ketrin higl dvojnica.
ako vam se desilo, a nevezano za nadima ili avatar, napišite kako koga zamišljate, ako nije, zamislite sad..
ako sam promašila podforum, premestite u igre..
ako već postoji nešto slično obrišite.
ajd.

И ја исто контам за Космо да је она глумица. х)) Заправо да јако, јако личи, мада не верујем да је то заправо случај. х)
За остале јок... Ако се сетим, вратићу се на тему. :Р

Слика говори више од хиљаду речи:
http://www.zvezdarateatar.rs/biografije/marinko_madzgalj.jpg

Чуо сам да они стварно личе? хД

ja enemija zamišljam kao ovog http://www.imdb.com/name/nm0350453/
inače, otprilike čim uspostavim bilo kakvu komunikaciju sa nekim ovde ja stvorim i lik, zato mi palo na pamet
džimi ti si isti nemeš:)

Liblet, ti si dežurni sajko vuke izgleda:)

Чуо сам да они стварно личе? хД

Исти човек.

buks@ ?! ne znam ko je to..

Либлет, ЗА КОЈУ ЈЕБЕНУ СЛУЖБУ ТИ РАДИШ!??!?! х))
Ко си ти? КОО??

enemy@ hahahaha!! znala sam!
buks@ hehe..ili mi je samo mnogo dosadno;)

и ја сам чуо да предражињо личи на снупдога, тачније вид'о слику. исти.

Добро, нисам баш исти, али има доста сличности, довољно да ме престравиш... :Р

e da liče tvarno! a smarko sam ubeđena da je isti marko jarić:)

E, да, Џими је у праву 100%! Маџгаљ и Дотер су исти јебени човек. Само што Дотер има иритирајући чачански нагласак хахаха.

E, да, Џими је у праву 100%! Маџгаљ и Дотер су исти јебени човек. Само што Дотер има иритирајући чачански нагласак хахаха.

И само што Дотер више није косијанер. :)

А, и премудри Маџгаљ је имао те излете у "модерну" фризуру. Проћиће то Дотера, ал чачански нагласак неће никад! :))

Џими je toliko dugo držao Pejdžovu sliku na avataru da ja njega samo tako mogu da zamišljam iako znam da je mnogo mlađi.

И само што Дотер више није косијанер. :)

Ни Дотер? Ауу, масовно поскидасмо гриве. Осто још само Јанкела.