Prijava

Шта да радим са њима? Како да их се решим?
Ајде...

Je li ovo u svrhe OK ili Bravo časopisa? Čisto informativno.

Ма, тако нешто, јебига, али ајде реално овде, без рекламирања јебених "Гарниер" производа и тих срања.

Ајде да претпоставим да се не зајебаваш с темом.

Ништа немој да радиш с бубуљицама, нестаће ти саме кад изађеш из пубертета. Углавном, боље да имаш мајонезаре по лицу и да их пустиш да се осуше, него да их цедиш. Знам лика који се доживотно унаказио чачкањем чибуља, сад има некакве кратере по лицу.

Moja baba kaže da imam bubuljice jer jedem mnogo slatkiša.Nijesam probala da slatkiše smanjim da bih znala je li to istina,pa ne znam.Ali ti vidi. A evo šta ja mislim. Proći će.

Ау, занчи да престанме да их цедим? Али оне се множе к'о пиране, једна се осуши, три искоче, купио сам неки "Гарниер", дал' помаже незнам ни сам. Јел постоји нека традиционална метода, да се решим напасти и масне коже?

koriguj ishranu, dakle smanji ljuto/masno/slatko.
jebi nešto.
odi do apoteke i kupi skinoren kremu, ok je, ali se posavetuj sa apotekarom, možeš biti alergičan na neko sr.
idi kod dermatologa, ali će ti isti reći "pobogu, lice ti je normalno, ne baljezgaj." onda lepo poslušaj džimija i sačekaj da ti se smire hormoni.
:)

p.s. da, nikako nemoj da ih cediš. to je no-no.
garnierom nisam oduševljena, neutrogena je ok, ali da, obavezno ti treba nešto za čišćenje lica.

А хвала, а шта са масном кожом и слатким? Да самњим чоколаду, па побогу људи!

garnierom nisam oduševljena, neutrogena je ok, ali da, obavezno ti treba nešto za čišćenje lica.

Možda da probaš sa Q10,jes da je isključivo za bore,ali čini mi se da pomaže malo.

Ау, занчи да престанме да их цедим? Али оне се множе к'о пиране, једна се осуши, три искоче, купио сам неки "Гарниер", дал' помаже незнам ни сам. Јел постоји нека традиционална метода, да се решим напасти и масне коже?

Једино да смањиш масну храну. Али мени то није помагало. Био сам екстремно рошав од своје четрнаесте до шеснаесте године. Свашта сам покушавао, али није било много вајде. Још ми кева фармацеут, тражио сам да ми доноси разне лосионе, креме, курце палце. Онда су ми се саме од себе изгубиле отприлике кад сам имао 17.

jebi nešto.

Ако нећеш да имаш чибуље, боље да немаш девојку, јер је већина девојака опседнута чачкањем дечкових чибуља, што је, наравно, лоше за лице. :))

pobogu, džimi, ne budi tako tradicionalan, može i dečka da nađe :D

@vesnam, ne znam, q10 može biti previše "teška" za lice, bem li ga.

Да самњим чоколаду, па побогу људи!

A ti nemoj.Boli te uvo.Proći će to.

Baci sve što koristiš. Kupi bebi sapun. Samo njega koristi, ujutru i uveče. E, da, neće preko noći nestati. Ali nestaće. Baš sve.

pobogu, džimi, ne budi tako tradicionalan, može i dečka da nađe :D

Цениш да му дечко не би чачкао лице? :)

Али добро за дечка... Хех, мени кева ради у хитној, лекар, па ми неко предложио"Флогоцид", е пази, нападае ме кева, оно, то је за чиреве... Лекар била не била, она ми је кева, а кева је кева!

Ма јел нема неки чај, неки курац да помогне сем јебене фармације?

Stavi u vrelu vodu sasušenu kamilicu i pušti da ti para ide na lice.

Обрати се дерматологу. У сваком случају проћиће до 17-е.