Prijava

Не знам који је курац, али сваки пут кад оценим неку дефку излогује ми се са профила.

Nemoj da ocenjuješ! To se dešava od davanja pluseva istim osobama, pa zabaguje!

Da li samo ja imam problema sa pretragom ili je to sajt u "kvaru"? Kad god imam ideju za definiciju, odem na pretragu izbaci mi stranicu "nešto se razjebalo".

Pa i ja kad kucam u pretrazi "nešto se razjebalo" izbaci mi isto kao i tebi.
Probaj da kucaš nešto drugo.

Iskopah link teme preko Google-a.

Dakle, ne mogu da pristupim forumu. Temama (ukoliko imam link) - da. Samom forumu - ne. Kao ni PVT porukama, iako imam link do njih.

Sve se "razjebalo" kada sam prvi put ušao na čet, pa su određeni autori počeli sa masovnim hejtovanjem, kako bi me skinuli na ispod 50 poena i izbacili me sa četa.

Ali to sada nije ni bitno, samo me zanima zašto nemam pristup forumu? A ne bi trebalo da je do poena, jer sam imao pristup i bez njih, samo što nisam mogao da pišem.

Inače, prilikom pokušaja ulaska na forum mi izbacuje sledeću poruku:

Izvinite, ali nešto se upravo razjebalo.

Administrator je obavešten i stvar će ubrzo biti rešena. Za to vreme preporučujemo: Vukajliju na fejsbuku ili twitteru.

Obrisi cookies u browseru, to mozda pomogne.

Од када ти се то дешава? Вероватно је неки баг.

Од када ти се то дешава?

Rekao sam, od tog masovnog hejtovanja, gde su mi poeni konstantno varirali od 48 do 55. Pošto je granica na 50, pretpostavljam da se tu nešto zabagovalo.

Obrisi cookies u browseru

Pokušao sam, ne pomaže.

вероватно је неке врсте магије онда

Како се пишу ови "наводи" у кутијицама? Као ово два поста изнад мене "Од када ти се то дешава?" и ово друго?

Великим словима "цитат", па размак, па текст, па размак, па великим словима "татиц" (без наводника оба).

Опуштено, него шта си то друго хтео да питаш?

Što, jebiga, moraš nekad da naučiš. :) Ja kad sam pit'o ljude, oni mi rekli, ja mislio troluju me, nisam im vjerov'o. :D Ču citat tatic, bilo mi sjebano nekako. :D

И мени први пут кад рекоше, помислих "Опет ме зајебавају."

Kako se linkuje kada napišeš jedno, a oćeš da linkuješ drugo?
Npr: - Reci to mojoj babi (a oćeš da linkuješ "moja baba")
ili
- Mama pregledaj mi kurčinu (a oćeš da linkuješ "kiklop")
or
- Ma on je početnik (zapišano je početnik, a otvara ti "drka u gaće")... kapiš?

(otvorena srednja zagrada ([))moje babe(uspravna crta(|))link do defke(zatvorena srednja zagrada)

sin dusxa pomaže,awww