Prijava

http://img820.imageshack.us/img820/1633/2712201132205bmp.jpg

Kaizene, a da daš na jednoj stranici osnove programiranja i pustiš svima CSS templante, pa nek' uređuje ko kako voli?

Ја рекох да направи за свакога појединачно вукајлију па да има какву ко оће, љепше је тако... Идите на ове сајтове за веб дизајн и само му покажите какав ћете :)

Vidim, vraćena je kartica Komentari, što je odlično.
Ono što nije dobro je da kad kliknem na to, baci me na autore.

1. ODABRANO ponovo ima prednost nad popularnim (eksperimentišem).
2. NEOCENJENO prikazuje samo starije od 1h

Еlla Kurajberka pre 10 sati
tu planiram da vratim "o sebi"
Možda grešim, ali malo je besmisleno da ljudi tu stavljaju kilometarske postove kao što je ranije bilo. Ok je vratiti tu opciju, samo bi možda bilo bolje ograničiti količinu teksta za unos. Nešto tipa 200 karaktera ili koliko god već.

Не! Нема сврхе ограничавати тај број.

Е и још једна ствар. Омиљени постери ми заболи; пише да их имам десет а кад се кликне у ствари их је два. Можда још неком тако приказује, а можда је само до мог профила... Ал' ја чисто да јавим.

O da, biće ograničeno. Ima svrhe i te kako.

1. ODABRANO ponovo ima prednost nad popularnim (eksperimentišem).

I dalje nisam pametan sa ovim šta da radim. Šta mislite da default bude popularne a da sa desne strane bude lista poslednjih 10 odabranih. Tako bi na istoj strani bile i jedne i druge a popularne naglašenije.

I koji je sada skor minimum da defka bude popularna? Promenjeno je maopre, a čini mi se da je bio skor od +8. Funkcionisalo je sasvim fino.

Дај нам опцију да бирамо, као што је било.

Ок је овако да су на насловној одабране, па поред картица популарне. Не треба то мењати. Бар ја тако мислим. Да одабране и популарне стоје на истој страни било би пренатрпано.

Дај прво да видимо. :)

I koji je sada skor minimum da defka bude popularna? Promenjeno je maopre, a čini mi se da je bio skor od +8. Funkcionisalo je sasvim fino.

Za def +10 a za postere +20

I dalje nisam pametan sa ovim šta da radim. Šta mislite da default bude popularne a da sa desne strane bude lista poslednjih 10 odabranih. Tako bi na istoj strani bile i jedne i druge a popularne naglašenije.

Stavi da biramo svoju naslovnu, kao što je i bilo, niko se nije žalio.

Дај нам опцију да бирамо, као што је било.

Ok, biće i to.

Mislim da odabrane ipak moraju imati prednost nad popularnim. Ovako ćemo mi koji imamo podosta pratilaca uvek moći biti u popularnim, čitani još više i prelako povećavati razliku u odnosu na ostale autore. Ostaviti kako je sada.

I dalje nisam pametan sa ovim šta da radim. Šta mislite da default bude popularne a da sa desne strane bude lista poslednjih 10 odabranih. Tako bi na istoj strani bile i jedne i druge a popularne naglašenije.

Боље је онако из разлога што се читају више нове дефке.
Али што рече агилни биће некако нефер борба...
Видиш она дефка ДАДЕ ГА ИЗ СВЛАЧИОНИЦЕ ево три дана стоји на насловној и скупила је само 400 гласова у плусу :)

Слажем се са Агилним.

Видиш она дефка ДАДЕ ГА ИЗ СВЛАЧИОНИЦЕ ево три дана стоји на насловној и скупила је само 400 гласова у плусу :)

То је зато што се клинчадија уплашила од новог изгледа сајта, па побегла јер не зна где се шта налази. :Д

Газда http://vukajlija.com/recnik/autori/16035/followees иди доље скроз, виђи како је оно онамо :)
Али има бар линкови до наших и туђих коментара што је много добро

E da, bilo bi kul i da se ne vidi autor pre ocenjivanja. Bude mi žao da dam minus dobrom autoru iako je defka za minus.