Prijava

2. kada se misem zaustavi na skor definicije prikaze se odnos pluseva i minusa

До јаја за ово. Сад се више неће ваљда жалити ови појединци.

Претпоставио сам.

А што мислиш да ставиш горе оно АУТОРИ па под њим - Ктитори, Модератори, Бановани и претрагу аутора, а под помоћ да остану питања и контакт?

Не знам гледаш ли тему што ми кењамо, па да ти поновим ово ако ти буде ваљало чему

http://img689.imageshack.us/img689/1227/proosssssssss.png

и овај линк http://vukajlija.com/recnik/autori/16035/followees кад скролујеш скроз до доље

kaizen
2. kada se misem zaustavi na skor definicije prikaze se odnos pluseva i minusa

Gazda, mala sugestija. Ako si vec ostavio da se vidi samo konacan skor, uz ovaj dizajn, onda je ovo sa misem je nepotrebno. Ili da ostane stara opcija, da se cim se oceni, odmah vidi odnos pluseva i minusa. Jeste sitnica ali bi lepse izgledalo.:)

1. Sada su randomizovane OSTALE DEF AUTORA
2. Prolepšao sam (nadam se) sidebar sa desne strane

2. Prolepšao sam (nadam se) sidebar sa desne strane

То бре! Хвала Богу да је уоквирено више. Одлично је овако

До јаја. Само још ако ишта хоћеш вечерас, то је да се не види аутор пре оцењивања.

2. Prolepšao sam (nadam se) sidebar sa desne strane

I ♥ U.

Одличан посао си одрадио. Сад можеш да одмориш, попиј неко пиво.

1. Sada su randomizovane OSTALE DEF AUTORA

Нешто ми не изгледа као рандомизовано. Углавном ми врти исте, можда само распоред мало промени. Или још ниси то одрадио?

Ovo desno gde piše Ox - ja moram prvo da kliknem, pa da vidim profil ili odjava - može li to odmah da se razdvoji, pošto mogu da se greškom odjavim ovako? Profil bi mogao da bude levlje na vodoravnom meniju, a odjava sasvim desno i nekom drugom bojom. Msm ko se još odjavljuje.

Drugo, pretraga da bude dostupna odmah u meniju gore.

Prosek mi je bio kul pokazatelj. Ok, nerealan malo - recimo tvoj prosek, Kajzene, ali je bio realniji pokazatelj ko je kakav autor nego rank. A i sada imaš zbir posena i broj definicija što znači da svako može da sračuna prosek. Zato bih ja vratio tu značajku.

E i ktitorske opcije da vratiš! Prodao si ih, mi ih pošteno platili... Pa neću sad ja valjda da budem kao ostala žgadija što ni 200 dinara mesečno nema?

Koje si opcije ti kao ktitor tačno izgubio sa novom verzijom?

Čet u boji. To mi je od vitalnog značaja.

Заправо ниси ништа изгубио, само што су неки чланови добили више опција. Не знам, није ми јасно, Да си мало дуже на сајту, него што заправо јеси, знао би да се сајт релативно често мења, а самим тим и опције које добија ктитор, тако да си ово није неочекивано.
А од опција си изгубио врло мало. У ствари, не можеш да едитујеш старе дефиниције, што је укинуто због разних злоупотреба и немаш боје на чету, а на чет не знам да си уопште икад отишао, тако да практично ништа ниси изгубио. Остале опције су други добили и то је ок.

А и безвезе је ктитор схватити као неки повлашћен положај у односу на остале, ктитор треба да се схвати као јебена помоћ сајту. Ионако ти те опције ништа не значе.

Што јеботе тераш инат? Мислим, знам да сте се ти и Каизен пар пута покачили, али који курац? К'о дете човече.

Najzad ispravljeni linkovi na komentarima za definicije na profilima.

Е Кајзене, ово ти је добро за теме на форуму.

Ja mislim da Kaizen treba da vrati OXu novce. PRAVDA ZA OXa