Prijava

Iako nisam baš poznat na forumu, prosto sam morao da otvorim ovu temu. Na stranu što su mu pola definicije ujedno i definicije dana, momak piše pa rastura. Neka se ovde upišu svi koji se "kidaju" na njegove definicije... Neću da čovek shvati ovo kao ulizivanje, ali jeste najbolji.

Blek, ko god da si, alal ti patka...

LISTA ČLANOVA:

001:Ivana
002:taskanijski đavo
003:Fiona
004:Покипса
005:Јелена Тихи Убица
006:Heller
007:Sawyer
008:Ming
009:YomaX

(Prebačeno u drugi podforum, jer nije "vezano za Vukajliju")

:Pridružuje se:

evo ja se odmah upisujem. on je kralj

Ja sam bila ubeđena da je black_hole žensko :)

Nisam ljubitelj autora, pošto ga ne poznajem, pa ne mogu to da kažem (mada imamo slične stavove po nekim pitanjima). Ali sam zato ljubitelj velikog dela njegovih definicija :-)
Rispekt.

Njegov fazon su dugacki i zanimljivi primeri,to ga vadi........

Člansku kartu i meni molim...

Bilo bi vrlo neobično da se otkrije da je on dupli nalog... Ne znam zašto imam to ubeđenje...

Kako to, sumnjaš, a ne znaš? Ako imaš neki dokaz, pošalji modovima. U suprotnom, čitava ta priča oko black-a i duplog naloga neodoljivo podseća na Iliju Čvorovića.

black_hole je Insolent Defender :).

ma taj je lud skroz.
onaj ko stavi hokinga na avatar i da sebi nadimak black hole ne moz da bude 100% cist skroz... taj je garant neki elektronac ili tako nesto. fuj.

Black Defender? Ili još bolje, Insolent Hole? :-)

ma, hole defender ;)

Ahahahahahha, pogodak :-))

uclanim se u klub ako dodjes sad na cet, malo da porazgovaramo.
ako ne, bas me briga...
ustvari, ako ne, ima da te hejtujem malo.
ma banovacu te.

А који је протокол код учлањивања?

ma cuti, vis da pokusavam da nateram coveka da prozbori neku sa nama.

Kuku, kakve ucene od strane moderatora. Ih, ja i čet, napisao sam 5 reči na njemu do sada, i to jer sam video da me nešto pominju, pa reko da prekinem štucanje :).

Блацк_холе, ништа се ти не бој :)