Prijava

Aaaa ne verujem da postoji ova tema!!! Black_hole the idol xD
Nemam reči za dečka :).

Uclanjujem se i ja.

Meni su njegove definicije sranje...

Neću da se učlanim, liči mi na sektu. Poštujem rad autora black_hole, ali baš da mu ližem bulju pred svima, ne moram. black_hole nastavi kako si i do sad, nemoj da te slava udari u glavu.

Имао је пролив ових дана...

I Ming plaća članarinu...
Lik je broj jedan u svim mojim pohvalama, kada su autori u pitanju.
Njegove definicije sadrže veoma tečan sklop rečenica, u kojima bez po muke spaja
akademski i žargonski sleng. To ne može svako...
Ono što on napiše u tri reda većina autora bi razvukla na celu stranicu...
You're doin' damn good job Mr. Blacky... I'm tellin' you... ;)

ja sam ovu temu napravio i mislio sam da ste je izbrisali....kad ono prebačena ovde.Lepo lepo!

Napravio sam listu članova na prvom postu i na nju stavio sve koji su to rekli.Svi oni koji su postovali ovde , žele na listu , a nisu neka napišu ovde.

PSV,ovo nije lizanje bulje , nego odavanje počasti nekom ko je napisao najbolje definicije ikada na ovom sajtu.Na provokacije ne nasedam , a autora Black_hole molim da ako nije , ne ocenjuje u budućnosti moje definicije , ja ovo ne radim zbog popularnosti , jebala vas ona , nego zbog poštovanja. BH ga je zaslužio , a ti sa svojim "lizanje bulje" komentarima ,bar od mene , nisi.

Peki, a što bi reka' za lika (čijih definicija više nema) a koji je tvorac definicije "Čak Noris - On je šestarom nacrta' trougao."?

ooooooooooo, znala sam da će doći ovaj dan:))))

Ona gore baš nađe rupicu....ha..ha...

Tasmanijski, aj da vidim imaš li muda da citiraš Sevastovu drugu rečenicu.

imam ja muda ali sam zaboravila:)
davno je to bilo