Prijava

Поздрав људи.

Нисам дуго био овде, и онда се вратим и затекнем ово, шкк? Али свиђа ми се како је одрађено, много је прегледније, али опет, недостаје ми стара Вука. Но, то није битно за оно шта сам хтео.

Како функционише писање дефиниција сада? Да ли и даље постоји оно ограничење? Шта је са ктиторима?

Хвала унапред. И, извињавам се ако постоји нека тема на овај фазон у којој сте све појаснили, стварно нисам тражио. Морам почети да се навикавам на ове драстичне промене, лол.

То сам и ја хтео да питам. Колко дефки могу да напишем дневно сада? Зна неко?

Малопре сам се истриповао да не постоје више ондулатори...

много је прегледније

Ma gde je preglednije,ona prosla je bila bas do jaja,sve je bilo na dohvat ruke,a ova nova je kurac.Nema ni komentara drugih...samo vise razloga da se uplacuje ktitor donosi ova nova verzija.E,bas ne treba niko da uplacuje za inat...

Јебига, пуњач, на први поглед ми је деловало у реду. Знаћу тачно кад почнем да је користим.

Е, и где ми пише ранг?

Е, и где ми пише ранг?

http://vukajlija.com/recnik/autori/34646/komentari-drugih
Скролуј скроз до доле.

Управо сам то урадио. Пфф, очекивао сам да ће бити негде на профилу.

Аааа, нисам добро прочитао шта си написао. Ја сам ишао на листу свих аутора и онда листао и тражио себе, хаха. Фала, овако је једноставније.

Па да, једноставније него раније :))
Него, колко дефки можемо да пишемо сада?

Па да, једноставније него раније :))
Него, колко дефки можемо да пишемо сада?

3 defke i 1 poster, to se nije menjalo, koliko ja znam.

Мatriks pre 3 minuta
3 defke i 1 poster, to se nije menjalo, koliko ja znam.

Brate nemoj samo da brises post, da ne bih opet zaboravio...

Кад пишеш дефку, нема оног доле да видиш на шта личи. Је л може то да се среди? :)

Murinjo, ne treba ti pregled: isto je i ovako i onako... ista slova, sve.

ja ne pisem vise definicije...samo neka govna iskenjavam...

a nemam ni lobi da me progura u popularne...

kao elvis prisli...

Masoni kreću u napad.

Ljudi, kako ću da dodjem do ovoga gle mi piše rank ?? Jednostavno, ne umem ..

Ides u definicije pa u autore.

Odem ja tamo, al vidim Doga, Straju, Motiku,.. nego kako da nadjem ovo "komentari drugih" kao što je likovao neko gore? To toga ne umem da dodjem .. Ne snalazim se baš najbolje ...

http://vukajlija.com/definicije/komentari
Svoj rank mozes da nadjes samo ako teras tu listu dok ne naidjes na svoj profil.

Ali ne mogu da nadjem sebe .. jebeš ga, fala na pomoći