Prijava

a zašto ju ubijati humano, kad je zabava za cijelu porodicu kad onako zaskiči i povileni
:DDD
meni su neka od najveselijih sjećanja dječijih to skičenje svinje i kad kokoš mater zakolje a ona joj pobjegne i počne bez glave po dvorištu trčati

baš sam ono, bezdušna i fuj

od kokosije krvi prave onu akne inteziv. CAVE TE SPOPADAJU POSLE TOGA!

Šta ako me svinja nakon celog tog procesa pogleda onim tužnim očima i pita "zar i ti sine Brute"?

Bilo bi mi žao, pa ne bih imao šta da jedem. :(

hahahahhahhahah reme srećo ti pređi u vegetarijance, ako ti ovoliko razmišljaš o ome kako svinju humano zaklati, nije za tebe da jedeš svinju....
svinju hraniš, onda je zakolješ i onda ju pojedeš, nema tu niša humano, to je jednostavno tako jer tako biti mora :DDD

Појеби свињу, али непосредно пре пенетрације, реци јој "Кад завршим са тобом, молићеш ме да те убијем".

Šta ako me svinja nakon celog tog procesa pogleda onim tužnim očima i pita "zar i ti sine Brute"?

Meći joj povez na oči.

Prekrstiš se i nožem capneš i gotovo

Hahahahaha..jedna od najboljih tema na Vuki..prolio sam suze..ljudi niste normalni XD

hahaha zaboravio sam na ovu prevrh temu

Чварке неке делукс мезим ових дана. Стриц правио. Нису жути, но наранџасти. Прсте да полижеш.

smesne su mi svinje dok se koprcaju

Drago mi je što sam je oživeo, da se tako duhovito izrazim. Tema je zlo, oplako sam je više puta u toku čitanja :))

mora joj se pucati u glavu

zavežeš joj oči i na giljotinu onda kurvu!

Прво јој се приближиш. Дајеш јој хране. Дајеш јој да пије. Постанеш пријатељ са њом. Мазиш је. Играте се. Чешкаш је по стомаку. Спаваш крај ње. Храниш је из руке. Голицаш је. Смејеш се са њом. Живиш са њом. И онда је једно вече убијеш од курца.

Прво јој се приближиш. Дајеш јој хране. Дајеш јој да пије. Постанеш пријатељ са њом. Мазиш је. Играте се. Чешкаш је по стомаку. Спаваш крај ње. Храниш је из руке. Голицаш је. Смејеш се са њом. Живиш са њом. И онда је једно вече убијеш од курца.

А јојјј... хахахахаха