Prijava

Knjige su debele, a svinje su opširne!

Ја свињи пустим Брзи - Најбест оф, па кад свиња изврши самоубиство, радим даље.

Брзи - Најбест оф

Ахаха! Епска смрт.

Sizife, zapravo grešiš. Svako klanje je humano. Zamisli da svinja dođe u pozne godine i razboli se. Zamisli kakvo bi mučenje za nju bilo kad se svaki put budi sa novim tegobama, čak ni pomije ne bi imale više onaj kul ukus. Ovako joj olakšamo smrt. Zapravo svinjokoljači su heroji, a ne zločinci. Dane, podrška za tebe!

ХУМАНО КЛАЊЕ СВИЊА НИЈЕ МОГУЋЕ САМИМ ТИМ ШТО СВИЊЕ НИСУ ЉУДИ.

Али, стани, зар се ''хумано'' не односи на начин на који је животиња убијена од стране човека, тојес', на сам чин убиства, који може бити хуман или нехуман. Јер - како хумано заклати човека?

Ja mislim da ova tema nema veze sa svinjama.Svinja je samo metafora.

Хумано се односи на метод клања - да је не колаш сас туп нож, да је не пржиш са малом волтажом, да је не стишћеш за јајца, нити да јој мацолом дајеш анестезију. У суштини, чин убиства може бити само хуман и анималан, зависи ко га почини. Али исто тако може бити и мање болан или више болан, односно немачки практичан или усташки садистичан.

Ma tema je sprdnja i smesno mi je sto je neki ozbiljno shvataju...

Код мене кад се кољу свиње пије се дан пре клања и дан после клања. Дан пре због тога да злочиначко дело урадиш мртав пјан од ракије па да се не сећаш ничега, а дан после јер се само наметне. Посебно буре ракије у подруму носи налепницу СВИЉОКОЉА.

Дакле, алкохол да те шукне у главу па се нећеш сећати како си заклао крмачу.

А, шта ако човека убије гром? Јел то анимално убиство? Или хумано?

Nije fer,grom prolazi nekaznjeno.

Interesantna tematka. Za sad nemam zdravorazumnih komentara.

Отруј је угљен-моноксидом, па дај белу џигерицу кокошкама. Фармацеутска професија ми тако налаже. Амин.

Daj joj da se sama ubije, bar neće biti krivice sa tvoje strane, ali onda neće moći u raj, zato dobro razmisli...

Pustaj joj depresivnu muziku i ubice se sama.

hahaha,zamisljam svinju kako izvrsava samoubistvo uz depresivnu muziku

Ma samo sačekaj da umre prirodno od starosti.