Prijava

Navijam za Nikse. Napred Karmelo, napred Amare, napred Tajsone!!

Појма ви немате. Тренутно најбољи играч у НБА је Дурантула. Он је бре чудо. За пар година ће бити толико доминантан у НБА да ће почети и титуле да осваја. Играчина. Посебно јер није сировина и не силује игру и нема бицепсе к'о Тајсон. Техничар, а црначке предиспозиције.

I jos nesto da pitam, je l' su se Queen James i D-Wade dogovorili da ne sutiraju trojke cele sezone, sta je ovo?

1. Kobe
2. Durant
3. LeBron
4. Carmelo
5. Wade
6. Rondo
7. Rose
8. Paul
9. Carter (ljubav moja)
10. Brian Scalabrine

Realna lista

Ubaci nekog centra Mančester jebote .. :D
A što se Duranta tiče, odličan je igrač .. ima duge ruke, dobar šut, tehniku .. sve je ok .. samo još malo iskustva da pokupi i ne bojim se za njega ..

Danasnji centarski igraci me ne impresioniraju... Da se ne lazemo Howard je drvo, Bajnam je talentovan ali brate mnogo se povredjuje.... Turi Stodemajera negde on je polucentar :)

Centri su nekad bili mnooogo bolji nego što su ovi danas.. Howard nije loš, skače, zakucava i sve to .. ali sam gledao meč gde ga O'Nil sa 40 godina ladno izgura iz reketa i daje mu poene ..
A Bajnam kad poveže 2 meča, ja srećannnn ! :D

O Nil je ubica bio.... Stane covek, gura, gura okrene se i zakuca :)

Stane, gura i ubije ovog što ga čuva .. :D
Al jbg, stena čovek .. brdoo

Биг Бен је могао да га сачува

Ko od brega odvaljen... Je l si mu video zenicu kakva je :)

Po meni bi Rose mogao za koju poziciju gore .. Ispred Ronda .. si ti gledao šta je njemu Rose radio ?

Rondo je meni najbolji plej.... Tacka :)

Svako svoje mišljenje :D

Je l ste glasali za All Star timove?
Meni je ovako
WEST : Paul, Kobe, Durant, Griffin, Bynum
EAST : Rondo, Wade, LeBron, Carmelo, Howard

Jbt Rubio kobjasnjava...sinoc protiv Vizardsa imao 13p 6sk 14as i to sa klupe...konacno debitovao Veseli, mada samo 7-8 minuta. Imao 2 poena i airball sa slobodnog bacanja. Posle ga zamenili, valjda se isterao xD

Po vašem mišljenju da li Miličić, Pavlović i Radmanović treba da igraju u NBA, ili da begaju u Jevropu ko Krle?

Milicic i Radman mogu na klupu... Pavlovic da bega u Evropu