Prijava

Даласу треба времена да се адаптира на нове играче, променили су малтене цео тим, треба и да се навикну на одбрану без Чендлера, а ево, сад су рутински савладали Оклахому....

Да си гледао прошле године Чикаго-Мајами видео би да је
Леброн покрио Роуза да се овај није видео.... Толико о томе да
је Роуз бољи од њега, а Дјурант једино има нешто бољи шут
од њега, нема одбрану, нема скочност, нема преглед игре,
нема ништа као Џејмс од осталог....
Кобе не би узео то прстење да му прва три пута Шек није
освојио, а потом за друга два пута да није имао Гасола, кад је
био сам у Лејкерсима није једну сезону отишао у плеј-оф, Кобе
ће бити међу првих 10 играча свих времена, то је сигурно, али
је превише прецењен..... Уосталом, Роберт Хори има 7
прстења па није ни близу Чарлса Барклија или Патрика Јуинга
који немају ни један, а и првенства освајају екипе, не играчи
појединачно....

Исто и ја мислим, ал ме мрзи да пишем преко телефона...

сад су рутински савладали Оклахому....

Izvini, Zvonko Mihajlovski, nismo te prepoznali :)

Елем, за оне које мрзе да се касно буде, овде имају утакмице: https://ilp.nba.com/nbalp/secure/registerform

Drago mi je što je Dalas iznenadio prošle godine, a ove godine bih to voleo da učini San Antonio :)....

Ma pogledaj njih .. Kakav Lebron, kakve pičke materine .. e kukuu .. Ti si gledao jedan meč gde je lebron sakrio rosea .. bravo bravo ... da objasnim neštoo, Kobe je najbolji igrač odbrane u čitavom Nba .. samo što je ostarao, pa ne može da igra čitav meč na jebenom visokom nivou ..
http://www.youtube.com/watch?v=jHGleTaT2x4
http://www.youtube.com/watch?v=IlJRtal8kvc&feature=related
I MOJ OMILJENIII MADAFAKA ! PAZI SAD
http://www.youtube.com/watch?v=ver7OaentQk&feature=related
Ovaj James negde krenuo .. lolo

Један меч? То је била серија од 5 утакмица. 4-1 их је Мајами стамбурао.

И ја ћу ово да окачим, и шта ћемо сад? Овако до прекосутра?
http://www.youtube.com/watch?v=asa8xvVVPSI

I gde je tu odbrana ? .. pogledaj ovo što sam ja linkovao i ovo što si ti .. veelika razlika, samo mu je izbio loptu jbt ..

Добро, украдене лопте нису одбрана.... Мора неко да јави ФИБА-и да мења правила.... И браво за Кобеа што је тек после вијања клинца од 21 године преко целог терена успео тек уз помоћ Квамија Брауна да му узме лопту....

Hhahahahah a ovo je sprdnja .. nemam živaca ja da se raspravljam sa tobom .. Kobe je do sada postigao ono o čemu Lebron ne može ni da sanja .. lolo odoh ja
A ne sprdaj se molim te .. sabio ga je sa odbranom, ovaj nije mogao glavu da podigne

Ajde prestanite da serete o Kobiju kad je ocito da je najbolji posle Dzordana.

Расправа вам је иста као да расправљате да ли је бољи Џордан или Родман, а одговор се зна. Оно што је био Џордан то је Коби након његовог пензионисања.

Летос сам одгледао свих 6 утакмица финала, а сад ниједну не одгледах. Штета што Џексон није више тренер Лејкерса, а колико сам чуо...Мајами и Далас се још више појачали.

Kakva nebulozna rasprava, idete iz krajnosti u krajnost. Ovaj govori da je jedan Gasol (!?!?) zaslužniji za osvajanje titula od Kobija, dok ovaj drugi kao nekvalitet LeBrona opisuje to što nema prsten. Moje lično mišljenje je da su obojica zverine od igrača, ali da je Kobi do sada mnogo više postigao u karijeri od LeBrona. Ovaj, ipak ima vremena da ga stigne...

Dalas ima sporog Kartera, i Odoma koji se bar za sad nije uklopio, a na petici jedino Hejvuda koji je sklon povredama, i lošeg Mahinmija tako da su mnogo slabiji nego prošle godine. Majami je još jači zbog Norisa Kola koji igra odlično, a sad je tu i Batije da zatvori u odbrani šta treba. Voleo bih da osvoji Portland ili Čikago, pored njih jedini ozbiljni konkurenti su Oklahoma i možda Memfis ili Lejkerski, eventualno Niksi, ali nažalost za sada najbolje deluje Majami.

Кацам ја тврдоглави пајван који се свађа са клинцима.... Јеб' га Обожаваоце, криво си ме схватио, нисам рекао да је заслужнији од Кобеа, већ сам рекао да је био изузетно потребан Кобеу да освоји (зато су Лејкерси, од како је Гасол дошао и играли прво финале, па потом и освојили две титуле, а пре тога је била мрка капа)....

Норис Кол ладне воде море да буде Мајамијев Рондо, само да раде квалитетно на њему....

Нешто читадох неке чланке раније од Кокошкова, јеботе тек сад сам сконтао да смо спали на само три играча, и то са мизерним улогама, у НБА лиги....

I ta tri će u narednim godinama da odu, a onda ko će da dođe nije mi jasno. Sve slabije i slabije generacije, od mladih jedino bi možda Mačvan mogao biti nešto, ali ipak sumnjam da hoće jer nije tip igrača za nba. Možda Teodosić može nešto, ali fizički bi morao da napreduje za jedno 50 posto. Od Nedovića sam očekivao mnogo više, ali slabo sve to izgleda.

Неће они отићи, можда Миличић евентуално ако му искрсне нека добра понуда, ова двојица су (Радмановић од како је отишао из Лејкерса) већ годинама грејачи клупе и ако до сада нису отишли, тешко да ће икада.... Лепо су говорили наши старији тренери, треба да се врши селекција, а не да сваки пајван добија минутажу да игра, што управо штети највећим талентима , а и таленти морају да се чувају, зато је Александров, који је већ данас могао бити један од најбољих светских кошаркаша, пропао због повреда, његов друг из генерације, Лабовић би требао имати огромну улогу такође да су се ствари одвијале онако како су се требале... Тео се спасао, тачније Дуда га је извукао са репрезентацијом 2009, будући да је он више плеј налик на Неша и не треба му нека велика атлетска спрема.... Недовић је још млад, може доста да напредује, видећемо....
Мачван мора да ради на скоку, има сјајан шут, може да направи сам и прилику за исти, али је на позицијама којима игра потребна већа скочност, можда да смрша и да у Партизану раде на њему, моћи ће и то постићи....
Кешељ може исто доста напредовати да има муда к'о Тео и да се не плаши шута, не би ме зачудило њега да видим у НБА лиги за неку годину.... Имамо ми младих играча, редовно младе репрезентације узимају медаље и то најчешће злата, ФМП је чак и освајао јуниорску Евролигу, али је проблем што немамо јаку нашу лигу, на чему Дуда јако инсистира....

Весели развалио на дебију. :)
http://www.youtube.com/watch?v=KiQUhkUxmmI

Јеб' га Обожаваоце, криво си ме схватио, нисам рекао да је заслужнији од Кобеа, већ сам рекао да је био изузетно потребан Кобеу да освоји
Evo Lebron sada ima i Vejda i Boša, imaa odličnu ekipu (ni u Klivlendu nije bila loša) pa opet nikako da osvoji ... Niko ne može SAM da osvoji prsten, ako ćemo realno nije ga ni Dzordan sam osvajao .. bio je najjjjjjjzaslužniji ali je imao pomoć Pipena i Rodmana ..