Prijava

Republika Srpska danas obeležava i slavi 20. rođendan! Dve decenije je jačala, razvijala se i rasla, čvrsto i odlučno štiteći interese srpskog naroda u BiH, čijom snažnom voljom i opredeljenjem je nastala 9. januara 1992. godine.

Tada su Srbi sanjali i želeli da žive u slobodnoj srpskoj zajednici, nisu hteli da pristanu na nametnuta rešenja, nisu hteli da budu potlačeni, krvlju i životima su platili tu slobodu i danas su, nakon dve decenije borbe, ponosni što imaju Srpsku - jaku, stabilnu i jedinstvenu!

Sad nakon dve decenije uprkos svim pritiscima je opstala i ostala i dalje se bori za svoj status. Vaše mišljenje o njoj i kako je vidite u narednih 20 godina i kakvi su njeni izgledi u pogledu trajnosti i samoopredljenju ?

http://www.youtube.com/watch?v=aEbfM-iT8Kg

Као прво живим у Републици Српској, па о њој имам само речи хвале. Што се тиче наредних година, верујем да ће се притисци међународне заједнице и муслиманског ентитета само интезивирати у виду прелажења преосталих надлежности са ентитета на државу. Гледао сам синоћ премијера Милорада Додика у некој емисији, где је помињао војску , као темељ суверености сваке државе итд, било би фино опет формирати ВРС, мада сумњам. Изгледи Републике Српске за трајност њених граница и одређену самоуправу ентитета су дефинитино јачи него изгледи за самоопредељење. Док је Додика, издржаћемо. лолол
Нека нам је са срећом.
http://www.vladars.net/sr-SP-Cyrl/Vlada/Ministarstva/mper/RootImages/_w/Javna_rasprava_o_Nacrtu_zakona_o_koncesijama_png.jpg

УЗДРАВЉЕ! НЕКА ВАМ ЈЕ СА СРЕЋОМ!

I ja živim u RS - u i slavio bih ovaj dan da me ne jebe to što će i ove godine sve da poskupi, a moja plata ostati ista. MILORADE, MANI SE PROSLAVA, OĆU DA JEDEM!

E DA STE MI ŽVI I ZDRAVI SVI TAMO PREKO DRINE:*

Живи били, срећан празник!

Штета што је Валсинарб банован па нема ко да каже како је РС геноцидна творевина коју треба укинути да бу БИХ стигла у Европу!

Браћо преко Дрине, срећан празник!

Ај уздравље па да се ујединимо још мало! : *

ЕДИТ: Мишљење о њој: До јаја, држи се, колко мож се држи, и поред притисака да јој други управљају, лепа земља, готивни људи. За 20 година видим је близу уједињења са Србијом или чак и уједињену.

A kakav je program Milorad spremio za danas? Janje, i šta još? :)

Ako vam nije lose, ne ujedinjujte se sa nama, moze vam biti samo gore.

Ко ће на кога, ако неће свој на свога. Ха, ја.

Ово није фино, нико тему није отворио за Светог Џонија кад је било 20 дина од стварања РСК. Ни'е лепо, јебига...

Ja sad odgledao onaj filim Težina lanaca, ima preko 3 sata. Još me prekinuo PTPC-ov Dnevnik 3 u po filma, al sam ga odgledao do kraja. Mnogo dobar dokumentarac. I sretan nam rođendan.

Tek joj je dvadeset, a već živi u dva vijeka :D

ja sam bio večeras na onoj 3D maping projekciji ili kako se već zove... jebeno dobro... i varomet je bio dobar...

taj film težina lanaca sam gledao do neke 40 minute i prestao... nisam imao želudac za to...

gedao sam danas onaj triptih o srpskoj... nije loš...