Prijava

I mene, ako misliš na ove kockaste avatare..

Đes Slavčine... ma sprdam se dobro, baš kao i ajaks, samo on više piše...

Раша црногорац

Nisam ja ništa napravio po Bosni.

ajaksov trol je dosadan. već viđen. :p
a molimo vas bez kapsloka, ne mučite naše okice više!

Мислио сам на доктора Дабића.
Председник вам био Поплашен. лоло

Ajakse, čestitaj mi novu godinu, i oni će morati uskoro!

Kako bih mu ja pičku polomio za ovakve stvari iako troluje, uf!

Elem....

Neka je potrošio Milorad pare, trebao je više!

Jeste li gledali slučajno one vijesti na FTV ili na Hajatu? Auuu, bokte!
Brat-bratu k'o da je 1992. godina, majke im ga zadojene.
Fašizam pa et', ne'a dalje.
A Bakir je pogodio sa KRNJA VELIKA SRBIJA, slušao sam najbolje četničke pjesme na federalnoj, odlično!

Запели сте да је трол иако ја то стварно тако мислим.
Ценим народ без обзира на боју коже и верску опредељеност, али могу имати своје мишљење.

И мислим да сте толико луд народ да ће тамо бити још рата. Јебали вас политичари.

Ма шта фали мало рата, тамо-вамо...

Ја ћу бити добровољац на муслиманској страни лоло.
Из Србие кренуое голобради борац да помогне својој браћи србски добровољац.

Kako da bude rata? Neće valjda braća po krvi da ratuju? Maloprije reče da smo balije.... :)

Ма шта ти ја знам, смислићемо већ нешто. Само мало да се запуца. Нама рат не може ништа лоше да донесе...

Па јеботе неће бити први пут да ратујете. Ратујете од првог дана кад један пређе на ислам, други на православље, трећи се поунијати... Шта сте "браћа по крви" радили деведесетих једни другима?

Мајку му, па шта цвиле ови муслимани оволико? Јбт, па ми би могли до 3.000 године да причамо о њима и њиховим злочинима. Да је среће да смо стали одмах на страну амера, као што нисмо, Сребреница би била нови Бондстил, Младић би био саветник Пентагону а Караџић најбољи ортак Хилари КлинГтон, Ми замотали у крпе пар иљада муџахедина и одма смо зликовци. Амери завили најмање 50,000 у Ираку и Авганистану па су хероји. Пих... Него, љубоморне кује лају на РС, али џабе... Ништа од Велике Босне и још веће Хрватске. Цвоњак.

Ајакс, брат брату најдубље очи вади, кажу макар тако арапи. Још кажу - ако немаш душманина, мајка ти га је родила. Ето, ми имамо арапе у суседству, па знамо да је све ово истина. Тебе ће кољемо спорта ради.

Ko im drma kavez, ko im jebe mater, što manje mislim o njima to je bolje po mene, po nas i po našu Srpsku.