Prijava

buri, nema uopšte puno potresnih scena, ja odgledao do kraja.

Ja sad odgledao onaj filim Težina lanaca, ima preko 3 sata. Još me prekinuo PTPC-ov Dnevnik 3 u po filma, al sam ga odgledao do kraja. Mnogo dobar dokumentarac. I sretan nam rođendan.

I ja sam.Slažem se.Mnogo dobra stvar.
Što se tiče RS, Dodik nek prestane da jede govna i troši pare na multimedijalne projekcije i kojekakve kurce-palce, narod nema leba da jede.

zemo, znam da nema, ali se samo iznerviram kad vidim kako se manipuliše sa nama... jebaj ga...

http://vukajlija.com/narod-nema-leba-da-jede/219273

A šta kao nismo mogli bez jebene multimedijalne projekcije na Banskom dvoru.Bogtejebo kol'ko mi na kurac ide korištenje riječi ''genocid'' 6666666666 hiljada puta i veličanje RS da bi se skrenula pažnja sa činjenice da nam je država u kurcu.

naravski da se moglo, ali ta lova koja je spičkana u to neće pomoći narodu... ovo je trebalo obilježiti, a to što nam državu već 20 godina vode lopovi, nema veze sa samim obilježavanjem...

Срећан рођендан са закашњењем!!!
О Републици Српској знам веома мало. Нисам никада био, и да имам паре - ишао бих стално.
Моје мишљење о будућности РС је исто као и о будућности Србије - да сваки појединац крене да даје максимум од себе, на најбољи могући начин, да се не чекају политичари и тајкуни да ураде наш посао или украду наше зараде, поверење и снагу. Рука руци, брат уз брата, да се сви уједињују у раду, учењу, знању - најпре у кругу своје куће, потом у кругу своје улице, града и на крају државе. Другачије не иде. Срећно нам!

Моје мишљење о будућности РС је исто као и о будућности Србије - да сваки појединац крене да даје максимум од себе, на најбољи могући начин, да се не чекају политичари и тајкуни да ураде наш посао или украду наше зараде, поверење и снагу. Рука руци, брат уз брата, да се сви уједињују у раду, учењу, знању - најпре у кругу своје куће, потом у кругу своје улице, града и на крају државе. Другачије не иде. Срећно нам!

Aferim brate, svaka ti je zlatna

Каква Република Српска ви сте курац од Босне. Ви сте независни колико и Војводина. Могли сте бар неко име смислити. Сматрате се србима а уствари сте поправослављени богумили и добробошњани. Где је ваше српство било у време кулина бана, котроманића, стјепана косаче... Где су вам српске цркве и српски великани? Државу вам направили херцеговци, крајишници и Раша црногорац. Што нисте неко боље име нашли? Проћићете као Рска. Додик је зајебан политичар.

AJAXE SISAJ NAM RSKII KURAC !!!2431

vid Ajaxa al pokušava da troluje ahahahhahahahah

Да сте прешли у ислам као ваше комшије више бих вас ценио. На крају се поклали са својима. Јеботе.

СРБИА СРБИМА ИДЕМООООООООООО

Šaljiv je momak pravo, žita mi.

AJAKS TROLOUJE LOLOLOLOLOLOLO... DA ČOEK NE POVJERUJE... KO BI REK'O DA ĆE ISPASTI TROL OD NAKOG DJETETA

Истина боли знам.

KOJA ISTINA? OVA ŠTO TI PROPAGIRAŠ?

НАЈВЕЋА ЛИЧНОСТ КОЈУ СТЕ ДАЛИ СРПСТВУ ЗОВЕ СЕ МЕХМЕД ПАША СОКОЛОВИЋ. О ЧЕМУ МИ ПРИЧАМО?

A Ognjen Koroman ?

Buri ba, man' se ćorava posla.

Мене ово нервира.