Prijava

Ко год хоће, кад имам времена.

ХАХАХАХАХАХХАХАХА боље да га не гледаш, да се не укењаш у гаће :Д

Ma nagled'o sam se svega, da mu ja postavim koju moju pa da vidi.. :D

15 godina (uskoro 16), 185cm 108kg, 4 godine karate sparinga (minimalna šteta: modrice) + svake nedelje imamo tuču sa jednim drugim naseljem. Aj sad mi odredite na koga idem. lololo

moze mene, ionako smo vrsnjaci skoro. :)

Kako žensko da bijem, bemu ljeb?

15 godina (uskoro 16), 185cm 108kg, 4 godine karate sparinga (minimalna šteta: modrice) + svake nedelje imamo tuču sa jednim drugim naseljem. Aj sad mi odredite na koga idem. lololo

Slabo

Матрикс је тип око кога кружиш једно минут, два па га пецкаш лоу киковима, пустиш га да те јури, да се измори, и онда грунеш један добар напад и крај. Младост и неискуство плате цену, ололо, а богами и физичка спрема.

mega1marco1 pre 2 dana

81 kila, poluteška kategorija, 16 godina, boks, mma ili kik boks, mada može i karate.

Као што видимо Марку је скромност врлина, не би ме изненадило да зна и џудо, бџџ, рвање, мау таи и самбо, човек са хиљаду вештина. Из постова се види да има такмичарског искуства. Слабост су му године.

Држао би одстојање директима, фронт киковима и лоу киковима. Када би увидео како не може да ми парира у стенд апу и да његови ретки ударци кои прођу немају ефекта, пробао би тејк даун, али ја радим спрол и хватам га у хед лок, из њега га дижем у полу стенд ап и изненада радим кимуру! ТЕП АУТ! Крај.

A jesi račun'o na to da me ne'š oborit' lololo

Ти си сам себе оборио кад си кренуо на тејк даун а ја само урадио спрол, лоло.

74kg 182 cm Šuketanje i nogetanje (Čitaj kikboks i boks)

takođe uskok u tuče

u ime autora Marko_Bre koji nije tu zbog baneta

Матрикс је тип око кога кружиш једно минут, два па га пецкаш лоу киковима, пустиш га да те јури, да се измори, и онда грунеш један добар напад и крај. Младост и неискуство плате цену, ололо, а богами и физичка спрема.

Jok, to na meni neće uspet. Meni je svo salo u butinama i stomaku i nisam spor, zbog karatea rad nogu je dobar a čuš ga peckanje, jedino ako možeš sa 4m da me dohvatiš onda i može uspeti peckanje, ovako jok.

Jok, to na meni neće uspet. Meni je svo salo u butinama i stomaku i nisam spor, zbog karatea rad nogu je dobar a čuš ga peckanje, jedino ako možeš sa 4m da me dohvatiš onda i može uspeti peckanje, ovako jok.

Ma kak'i, umro bi ti za 3 minuta...

Manje priče, više rada.
Pseto koje laje ne ujeda. :)

Држао би одстојање директима, фронт киковима и лоу киковима. Када би увидео како не може да ми парира у стенд апу и да његови ретки ударци кои прођу немају ефекта, пробао би тејк даун, али ја радим спрол и хватам га у хед лок, из њега га дижем у полу стенд ап и изненада радим кимуру! ТЕП АУТ! Крај.

Da znam da sparingujem, tako bih i ja imao taktiku. :) Nisam imao priliku sa nekim. Nego, 191, 79, malo aikido i volim da udaram po nogama najviše. Sklon lažnjacima :P

Meni Šanzam deluje spreman, moraću da ga 'vatam na neke kvarne fore. zato ćemo se tući negde na pesku, da mogu da mu bacim pesak u oči. Može li na Lidu Šanzame? :=)))

20 godine, 185 cm, 107-108 kg. To je neka teska, a?

18 godina ,187 cm,83 kg tekvondo,mma

Ajmo pičke, ko smije?