Prijava

Brate, ne da mi se toliko razglabati. Tema je preopsirna.
Evo, uzecu sebe za primer. Desilo se pre godinu dana. Zeludac me je boleo danima, nije mi bilo dobro, nisam jela, bilo mi je muka itd. Posle nedelju dana su me hitno prevezli u bolnicu da primim infuziju, i potom mi je lekar prepisao jak lek koji nije bas za moj uzrast. Ni nakon par dana uzimanja tableta mi nije bilo bolje. Onda je dosla jedna komsinica koja mi je masirala ledja, i aktivirala kojekakve nervne zavrsetke i na kraju povukla kozu. Rekla mi je polako da ustanem i da odmorim dva sata, te ce mi biti bolje. Nije proslo 15 minuta, a vec sam mogla da jedem. Nisam mogla da verujem. A inace sam bila jako skepticna sto se tice tih stvari. Znaci, dok ne osetis na svojoj kozi da nesto stvarno deluje, neces ni poverovati.

A gde su oni koji su se izlecili od raka i mnogih drugih bolesti.

Mislim da ne treba sve generalizovati, jer nije svaki covek isti, i ne reaguje svacije telo na isti nacin.

Lekovi jesu napravljeni da bi ciljano delovali, ali imaju i nezeljene efekte. Lecis jednu bolest a dobijes drugu.
Nisam mislila da cajeve pijes samo kad si prehladjen. Evo, znam osobu koja je izbacila kamen iz bubrega tako sto je pila 4-5 vrsta cajeva i to po 2 litre dnevno.
Da li joj je ijedan lek pomogao? Nije. Isla je redovno na kontrole pre nego sto je prestala da pije lekove koji su vise od hiljadu dinara.
Farmaceutska industrija je cudno.

Ne kazem da treba bataliti lekove u potpunosti, samo odloziti njihovo uzimanje. Vremenom se i na lek naviknes, i sta ces onda?

Ja znam da je meni onaj ruski vitafon pomogao oko mnogih stvari a vi budite skeptični, niko vam ne brani.

Ozbiljno?