Prijava

http://www.imdb.com/title/tt1714209/

http://www.moviespad.com/photos/in-the-land-of-blood-and-honey-poster-efbd1.jpg

Rediteljski prvenac Anđeline Džoli koja opisuje ljubavnu priču između Srbina i Muslimanke u ratnim devedesetim. Pritom smo opet prikazana kao govna, mada to nije ništa čudno. Trenutno traje čitava medijska hajka. Inače, u njemu glume i naši glumci kao što su Rade Šerbedžija, Nikola Đuričko, Goran Jevtić...

Međutim, ono zbog čega mi se povraća je ne ona, nego mi. A zbog čega?

Ako nam se već ne dopada što nas opet prikazuju kao ratne zločince koji ne prezaju ni od čega, zašto ne uradimo ništa po tom pitanju? Zašto država ne finansira film (dakle, ne smarački dokumentarac, već film sa konkretnom radnjom) koji će objektivno da pokaže da smo svi narodi u ex-yu i ubijali i bivali ubijani, niko u celoj toj priči nije cvećka, to je sigurno. Dakle, država d' uradi nešto.

Željko Mitrović hoće Anđelku da pozove u Beograd, da je lepo ugosti i da odradi intervju sa njom, pošto je ona vrlo uticajna osoba u svetu, da se malo popravi utisak, jelte?

Međutim, nije me ona toliko iznervirala što je poverovala u stereotipe i glupe priče, već mi sami koji se zaista u ovakvoj situaciji i ponašamo kao govna, a očekujemo da nas tretiraju drugačije.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/408165_279655348765789_277554282309229_824788_983927807_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/394954_10150605085035908_246957470907_11047124_1039085032_n.jpg

I da ne zaboravim, filmu smo manijakalno davali jednu zvezdicu, tako da je od ocene 8.5 za samo dan-dva opala na 4.

Komentar?

Пустите је да умре.

един: Мислим, цела ова фарса, не Анџелина. За њу ме боли курац. Никад ми се није ни свиџала.

VAJJJJJJ GAAAAAAD VAAAAAJJJ?????

Никад ми се није ни свиџала.

Obožavam ovu izjavu. A do pre neki dan smo pričali da je "najlepša žena sveta". :)

Međutim, nije me ona toliko iznervirala što je poverovala u stereotipe i glupe priče, već mi sami koji se zaista u ovakvoj situaciji i ponašamo kao govna, a očekujemo da nas tretiraju drugačije.

Dobro veliš.

Jebote, odličan način da se boriš protiv stereotipa o Srbima koljačima i silovateljima je da napišeš na internetu sledeće: "FAK JOR DED MADER JU FAKIN MUSLIM DIK SAKER BIČ!!! AJ VIL FAK JU IN JOR STUPID HED TIL JOR BREJN EKSPLODS! AJ VIL KIL JOR DŽIPSI ČILDREN! FAK JU END JOR GEJ HAZBEND! AJ VIL FAK HIM TU! AJ VIL KAM IN JOR BUČERD BODI! AND FAK JOR PREŠS MUSLIMS! VI VIL MEJK ANODER SREBRENICA!" SRBIJA!!!

pomaže, provjereno.

Па имаш брате филм који смо радили а да је реалан по том питању. Лепа села, лепо горе? То што нико од странаца не жели да га гледа је други проблем, медијски и пропагандни.
Ја сам мислио да је она нормалнији човек, а не курвица нека. Јер, реално, доста је важно за нас Србе шта ће мислити чак и тамо неки глупи Амер о нама. Да се не лажемо.
Филм ћу одгледати да бих касније могао да пишам по Анђелини, јер чуо сам и читао шта се у њему ради и чуо сам коментаре.
Раде Шербеџија није баш наш глумац, ал ако је истина оно што се прича о филму, онда Ђуричко комотно може да ми попуши курчић због ситног кеша који је узео да би глумио идиота. Са друге стране га и разумем, зато што је беспарица свуда а он није неки патриота нити човек од поноса, па оће човек узе паре.
Бај д веј, Анђелина је пишала и по Русима у филму Салт, кучкица класична која нам продаје те УНИЦЕФ форице.

Željko Mitrović hoće Anđelku da pozove u Beograd

Sve si ovim rekao. Žegi bi dao dupe, pola jetre i bubreg za ćamil para... ja bi Anđu i sad kresno bez griže savesti, zabole me šta priča po svetu. Realno nas je Kusturica više ocrnio nego ona...

To ti pričam, kizo, video sam kanal Chelsea, one komičarke što nas je pljuvala, najčešće je bilo sledeće u komentarima:

АЛО БРЕ НЕМОЈ ДА ТИ СРБИН ЈЕБЕ МАЈКУ, ДА ТИ НИЈЕ ТЕСЛЕ НЕ БИ НИ СВЕТЛО ИМАЛА СССС !!!!

Realno nas je Kusturica više ocrnio nego ona...

Како нас је оцрнио?

Још увек би је јебо, да простиш.

smo pričali

Не знам за вас, али ја нисам. Не говорим ово због овог срања са тим филмом. Никад ми није била нарочито лепа. Контам да се некима свиџа такав тип, али мене мало одбија. Не кажем да је ружна, али ми није ниш посебно.
Као ни Северина. хох

Film, ljudi, film.
I to ne dokumentarni, nego neki nemam-pojma-o-kojem-žanru-se-radi film.

Jesi li ti gledao njegove filmove? To je slika koju prosečan stranac ima o Srbiji.

Зна Мурињо

Па имаш брате филм који смо радили а да је реалан по том питању. Лепа села, лепо горе? То што нико од странаца не жели да га гледа је други проблем, медијски и пропагандни.

Goran Jevtić je rekao da mu je Anđelina rekla da je gledala taj film i da joj je to upravo dalo ideju...

AMERIČKE GLUMICEEEEEEEE
OĆE DA NAS PREVAREEEEEE

Анђелина је пишала и по Русима у филму Салт,

Za ruse mi da preostiš puca polni organ,a takođe i za ovaj film.Podiće se buka kao skandal ovo ono trt mrt genocid smrt i za pola godine se neće više pričati o ovome
Čiča miča gotova priča lolo
Usput
Čestitam crnogorcu na umodovanju ja sam odavno govorio da je to politički korektno :)

ŽZato što su u Lepim selima tuđi zločini implicirani, a naši javno prikazani - šta zna ona za suptilnosti srpskog jezika "napunili učiteljicu" je na engleski prevedeno kao silovali je...

Neka, neka. Doći će oni svi kod eksperata kad se opet dignu turci.

Podiće se buka kao skandal ovo ono trt mrt genocid smrt i za pola godine se neće više pričati o ovome

I to samo kod nas. Umjesto da ignorišemo mi se primimo ko pelcer.

Realno nas je Kusturica više ocrnio nego ona...

Jel to ono: Sjebo nas Kusturica u svetu, sad svi misle da smo Cigani?

Jel to ono: Sjebo nas Kusturica u svetu, sad svi misle da smo Cigani?

Ma jok, nego sad svi kontaju da možemo da letimo.