Prijava

Све у свему, морамо да одгледамо прво тај филм, па тек онда, иако знамо да је неко срање гарант.
Додуше, можда смо и ми изманипулисани? Можда у Ираку и Авганистану није у свим деловима рат и крвопролића и срања и силовања и свега?

Ja sam pročitao u Večernjim da je Anđelinin stari išao u katoličku školu koju je osnovao Alojzije Stepinac, ratni zločinac iz drugog svjetskog rata, koga je kasnije papa Ivan II proglasio svecem.

Куд баш првенче да јој буде о нама .. неће се леба најест од снимања ..
има још једна ствар ... она у филму сере о љубави .. то је као главна нит, а успут нам лепи тикете кољача .. све у свему сам на становишту да је није притегао неко наш онако својски .. да се озноји ... мислим да би филм био другачије конципиран ..

морамо да одгледамо прво тај филм, па тек онда

Отприлике. Све је ово нагађање (на основу новинских чланака). Ал ће бити дојаја ако се испостави да није толико лош филм. хохо

А сад одох да га скинем, нашо сам неке линкове. Ваљда неје лажњак.

El gledo neko taj film? el ima pirat neki šta ti znam? aj,ako neko zna nek ciba linak u pvt.
ne mogu da sudim o nečemu što nisam gledao. možda je film dojajan čak,jebemliga,mene uvek razveseljavaju priče u filmovima u kojima smo mi srbende antihristi.
mada,da bih jebo anđeliju,jebo bih je,i to iz petInih žila lolol! još kad bi obukla onaj tomb raider kostim,awwwww

Ma đe da ima torent, kad je tek izašao film.

awwwwwwwwwwwwwwwwwwww

i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja kakav sam nizak rastom lolo, nije isključeno da će da me usvoji.

a da mi je Bredara ćale, pa samo bi ga smarao sa 'you do not talk about fight club' i sa 'I want my scalps' dok me ne otera u kurac.

Запата, не би могао да га смараш зато што га не би ни виђао :))

Onog malog Medoksa da šalješ po pivo u kuinju.

Bilo bi dojaja da se ,ako anđa dođe do pinka , okupe deca u centru beograda sa transparentima
"ANĐO USVOJI NAS NEĆEMO DA ŽIVIMO U OVOJ ZEMLJI :("
"JA VOLIM CRNCE I KINEZE LEPO BI SE SLAGAO SA BRAĆOM"
"ANĐO BUDI MI MAMA"

Uh kako bih volo da dođe Anđa ovdenak, da se uvuče u moj krevet tamo negde oko pola 3 ujutru kad spavam awwwwwwwww
naravno,u tomb raider kostimu

MA ĆE DA POBIJEDI MALI KLINJA SA NATPISOM: USVOJI ME ANĐELINA, NEĆU VIŠE DA BUDEM SRBIN!

Njoj je samo cilj da u svijetu ispadne dobrotvorka, neko ko se bori za nečija prava i pizde mater'ne, a ko će biti kolatelarna šteta - svejedno je. Zato ne treba svi da se pale, jer sigurno nismo ni prvi ni posljednji koji su prikazani loše zarad njene promocije i nekog plemenitog cilja. Gori su ovi koji se trude da opravdaju status koji nam je dala.. :)

a ako me anđa usvoji šta bih jeo tamo. ona kakva je anoreksičarka sigurno nema slan'ne i duvan čvaraka, samo neku soju i neke tako listove.

da li bi mi ona kuvala uopšte? ili bredara. bredara bi mi mazo ajvar na 'leba, dobare on.

Zapato ponesi slanine otkuće pa navuci anđu na sapunjaru!!

Posvaja dijete čiji su roditelji živi. Ako je već dobrotvor, što nije pomogla cijeloj porodici? Neću više da oftopikujem.