Prijava

Dragi Vukajlijasi,
Resila sam da se udajem uskoro. Svi ste sto se mene tice pozvani na svadbu. Pomozite mi da nadjem mladozenju.
Unapred zahvalna mlada

rockangel

šano, care :D
ulepšaš mi dan svaki put, ovaj put veče.
dolazim na svadbu, i na astal ću se okačim ako treba! :DD

Fali ti popularnosti, pa ti palo na pamet da otvoriš temu gdje u uvodnom postu praviš budalu od sebe i očekuješ da i drugi to rade. Odrasti djevojko.

Predlažem njega za mladoženju.

El ovo elek na kurdovoj slici

Подржавам, Радо ја сам уз тебе!

Предлажем МОГШУ у циљу јачања веза наша два - три -четири братска народа, а и већег шмекера нећеш наћи. Дакле решено, правац Руски Крстур!

МОГСХА СЕ НЕ ЗАДОВОЉАВА БАРАКУДИНОМ ПОЛОВНОМ РОБОМ!

:гледа мрко спемере јер он никад није спемовао:

Smarko, brate, prijatelju, kume, druze, kako je? Mislim kako se ocecas povodom ove umodivacinacije? Mislim......a u picku materinu i ova trema...

Ајде ти спамеру не кењај него откључај ону тему да можемо да шерујемо сисе оних глупача што су заборавиле да обришу своје фајлове!!! :)

pre mi je odgovarao na postove, cisto da se zna! :)

:гледа мрко спемере јер он никад није спемовао:

:Гледа_мрко_новог_модератора_јер_су_заједно_гулили_казну_за_спем_оперативне:

El ovo elek na kurdovoj slici

Smarko, brate, prijatelju, kume, druze, kako je? Mislim kako se ocecas povodom ove umodivacinacije? Mislim......a u picku materinu i ova trema...

Није лоше, није лоше :)
Осјећам се недовољно спремним за сјутрашњи испит :)

Ајде ти спамеру не кењај него откључај ону тему да можемо да шерујемо сисе оних глупача што су заборавиле да обришу своје фајлове!!! :)

А не мере, само смо јебачину спомињали :Д

:Гледа_мрко_новог_модератора_јер_су_заједно_гулили_казну_за_спем_оперативне:

:звижди и прави се луд:

Dragi Vukajlijasi,
Resila sam da se udajem uskoro.

Сажаљевам слу... овај... Честитам! :))))

Пошто видим по порфилној слици да волиш вињак, предлажем Бусноманијака за младожењу. Човек обожава вињак. Била би то љубав на прву флашу... овај... чашу. :))))