Prijava

SRBIJA ČEKA ŠEŠELJA!! :)

ДА ЈЕ ВОЈВОДА У СРБИЈИ ОВОГА НЕ БИ БИЛО!

A kad je bio protest nisam ništa vido na vestima ujutru doduše nisam ni palio tv odtad

Момци,
http://vukajlija.com/forum/teme/2488-vazna-obavestenja?strana=2#post_1661566

Не желим да будем смарач, али знате правила.
А што спемујете, то обашка.

Момци,
http://vukajlija.com/forum/teme/2488-vazna-obavestenja?strana=2#post_1661566

Не желим да будем смарач, али знате правила.
А што спемујете, то обашка.

Газда, кол'ко смо дужни дана ?

Mislim da bi trebali da damo svi podrsku, jer smo mi u pitanju!

I kao neko će da bojkotuje u martu sav download i kupovinu? Kako da neeee!

Kakav su blam ovi srpski Anonimusi. Što reče jedna na tnjiteru, oborili sajtove Šiti rekordsa i Grand produkcije, sajtove čija je posećenost 0,00 posetilaca nedeljno. uđe jednom mesečno administrator, da objavi da je Ćira izdao novi singl i to je to.

A Grand sajt ponovo u akcijai.

A kako će prestanak ilegalnog skidanja pomoći?

Наравно да нећу да бојкотујем скидање у марту. Напротив, одраћу гузицу од скидања, скинућу све филмове и музику које сам ИКАД планирао да скинем, јер се бојим да неће још дуго моћи да се скида пиратерија.

Kakav su blam ovi srpski Anonimusi. Što reče jedna na tnjiteru, oborili sajtove Šiti rekordsa i Grand produkcije, sajtove čija je posećenost 0,00 posetilaca nedeljno. uđe jednom mesečno administrator, da objavi da je Ćira izdao novi singl i to je to.

+1

Zanima me koji su ono sajt oni prvo roknuli kod nas?

Kad kažem roknuli, mislim napisali onu transfer mantru na stranici neke opštine ili javnog preduzeća. I to font 8 tako da ne ometaju rad sajta koji niko ne posjećuje.

El nekko zna kace konačno ukida regularna torrent baza podataka,datum i tako to? kolko neživota još imam?

Ја не могу да подржавам ове српске анонимусе јер и када су "ухаковали" тих пар сајтова, написали су "Pocelo je". Не могу да подржавам групу "заштитника интернета" који би требало да мене представљају, а којима је алт шифт функција страна.

Искрено, мислим да се око овога диже превелика помпа. Још је у Србији најбитније "младима" "слободни интернет". Пих. Ти што "бране интернет" никада нису били на /б/ и гледали кроз /гиф секцију, да би видели шта је црно срце интернета. Али не, куд сви Енглези на интернету ту и мали Срба да defendujem svoj free internet!

/б/

Ono treba satrati ognjem straobalnim!

Не спорим, Кизимире, али то јесте само срце интернета и колевка тих "анонимуса" који су му били само занимљиви када су "ратовали" против сајентолога и са спемовањем "онииићан" на /а/. Од тада...мње.

И тај анинимус је постала гомила недопржених тинејџера који се крију иза неке веће "заједнице" све време онанишући док носе Гаја Фокса и умишљају себе "борцима за своја права".

Nisam bas upucen u sve ovo, pa ako moze neko da me uputi u osnove. Od kad ovo stupa na snagu? Da li da skidam k'o blesav dok jos mogu, ili nema zime za filmove i muziku?

Па, црвено-црни, ништа ти то не важи. Твоје скидање је и пре било противзаконито. То се зове повреда ауторског права, кривително је дело противу умне властоте, што би рекао један мој професор.