Prijava

Boli me kurac, dok ne preterujete, sve kul.

zamerka: obzirom da je gornjom pohvalom gotovo sve obuhvaćeno što se vašeg delovanja tiče, možda bi mogli na neki način da oživite sajt, svi ste dobri autori, znate sajt, dajte neke teme, reforme, predloge, ideje...da se malo vrati popularnost sajta koja jenjava na žalost svih nas, kako god, na vama je da to promenite

Ех... Па нас је мање од 20, а вас охохо, руке су вам одријешене осим ако ћете да дркате пред камером и пренесете нам утиске :)

Е за стару славу, па оно одабране итд, али не чита се пуно, како кад талас наиђе, па се не зна божије зоре, мада сад кад прође бура од ових првенстава дако буде постера за одабране и дефки и тако то.

Kostić jede govna sa pravilima i banuje za džabe. Lepo piše u važnim obaveštenjima da je kepsovanje na četu dozvoljeno. "Žale mu se ljudi", jes', 'oće to.

ojhaj, modovi, manje pričajte a više tefterite :)

Ја бих се уозбиљио да сам на вашем мјесту, бар док милица не оде да спава.

Пффф, као да је милица овде неки фактор. Нервира ме она и њено дркаџијско понашање, кад дође на чет сви јој се увлаче у буљсона, као фазон "еј мицо, мицо, мњах!". А ако је не похвалиш онда те банује. Повраћање на такве ствари.

Ех... Па нас је мање од 20, а вас охохо, руке су вам одријешене осим ако ћете да дркате пред камером и пренесете нам утиске :)

Ako vam treba moja pomoć za neku akciju recite. Verujem da i svi ostali vrlo rado hoće da pomognu umesto da celu noć i celi dan (što reče MVP) bleja forum-čet-pvt

Pih, kakav si ti pop :)

Православни. Нисмо ми од оних што се бичују и дају сникерс за пушење, ми смо они што деру јањетину и гемишт.

Е за стару славу, па оно одабране итд, али не чита се пуно, како кад талас наиђе, па се не зна божије зоре, мада сад кад прође бура од ових првенстава дако буде постера за одабране и дефки и тако то.

E vidiš ovo ne valja, nemoj u talasima, onda nabacate 10 defki, sve po malo ocena, bolje jedna po jedna, da se svaka pročita i oceni kako treba.

Modovi su inače bagra, ali Mađarština ga preteruje. Mislim šta snajperišeš na četu, ako hoćeš da četuješ dođi, a ne kao Zvezdan Jovanović da visiš sa mUderatorskim Heklerom i čekaš da neko napiše JA JEBEM i banuješ ga.

Виђећемо нешто :)

:тефтери:

mulica je korumpirana jer neće da mi odabere ništa!

da. kriterijum prilikom banovanja vam je loš. ja nemam problem sa tim ali primjećujem, kao nezavisni i objektivni posmatrač

paninaro
da. kriterijum prilikom banovanja vam je loš. ja nemam problem sa tim ali primjećujem, kao nezavisni i objektivni posmatrač

paninaro, izvini, ali ovo nam ništa ne pomaže. nije konstruktivno jer ne znamo na koji kriterijum, tj.na kakvo banovanje misliš.
jedino ako misliš na sva banovanja :/

Слажем се са Панинаром. Нисам ја анђео, ал бре увек наиђем на неком модератора који не јебе, кад треба да попијем казну, а не постоје неки критеријуми, па да знам кад оћу лађење докле да идем!

Mlogo su brezobrazni i brišu mi genijalne defke. Pravda za Rudolfa!!
Samo da ne troluju ateističkkm posterima i sve će biti ok. Mirni svi.

za vrijeđanje. kapiram ja da postoje nezaslužni, zaslužni i zaslužniji članovi ali često se zaboravlja na vaspitanje, lijepo ponašanje i slično. samo nemojte tražiti da navodim primjere jer neću, kao što rekoh, ja nemam problem sa time

// EDIT Lula: ok, bar malo konkretizovano :)

Опа дошли смо и до тога!

Могли би да договорите неке заједничке критеријуме за оцењивање дефки. Да не буде један мод је брише, а други је диже у небеса. Мислим у реду је и ви сте људи, и треба да имате субјективни осећај ал то мало да се уиграте!

Мало мање чет и форум, мало више дефиниције и брисање гована!

// EDIT Lula: neki modovi ne provale plagijat/foru, a neki provale, npr. ima i toga...

i ovo što dejs kaže, apsolutno se slažem sa njim. i da se malo manje biraju trolovske definicije

Мало мање чет и форум

Neko mora da pazi šta se kači na četu i da banuje ko krši pravila. Malo više da su organizovanji i sve to naspram svojim mogućnostima.

Mnogo ste strogi prema nama četerima. mislim, okačim fotku i to hd nek snoškk, odma tras ban, 3 dana jbte..a pola 5 ujutru...deca spavau bre tad.