Prijava

Поздрав штовани вукајлијаши, цењени модератори и уважени господине Кајзене,

у договору са неколицином аутора од којих већина жели да остане анонимна дошао сам на идеју да Вама господине Кајзене предложимо листу аутора који имају 30+ година и доста искуства на овом сајту који би могли обављати функцију модератора.
Госпођа Вучица21™ је прва међу једнакима и по свим критеријумима сматрамо да заслужује да понесе то ласкаво звање са којим ће моћи да допринесе квалитету и популарности сајта својим истанчаних хумором и дамским манирима. Са листе од 25 људи предложићемо Вам само пар имена за почетак.
komad1974
bojanboj
reservoir dog
Jericho
Majav
natnat
vangoga
ming
Почасни мод - господин Кизо
Ко има кога да дода или изнесе неке шкакљиве ствари о некоме са листе или ко може да окачи нечије компромитујуће слике, нека каже сада или нека ћути заувек.
едит
листа је подложна изменама.

Вучица олеееееееее, одма у модовеееееееееее.

у договору са неколицином аутора од којих већина жели да остане анонимна дошао

Daj imena života ti ?

Šta ako su matori obavezno su dobri autori ? Bolje da mod bude Stićko nolajfer nego ovi ljudi koji imaju djecu, obaveze, zaposlenje...

Откуд то да ја нисам на списку?

Трансферчина бламчине.

Šta ako su matori obavezno su dobri autori ? Bolje da mod bude Stićko nolajfer nego ovi ljudi koji imaju djecu, obaveze, zaposlenje...

Samo im fali da pored govana svoje dece, brišu i govna ovde.

stavite mene za moda, necu radit nista al cu barem moci da se kurcim

Господине Царе изволите се представити. Саншајне сви аутори су консултовани.

Ne valja ti lista Žika Obretković mora da bude mod

Но пасаран за предлог, па зар већ немамо довољно модова? А и шта фали старим модовима? Боље Костић који толико ради на сајту (кастм Вукајлија нпр.), него неко трећи ко ће донети више зла него добра. Издвојио бих РД-а који је по мени један од најбољих аутора сајта и заслужује звање мода.

Ming ima preko 30 godina? o.O

Mogao bi kaizen konačno da postane mod, dečko je tu od nastanka sajta.

stavite mene za moda, necu radit nista al cu barem moci da se kurcim

Имаш ли штогођ ситне дјеце?

Umodujte sretena da se bori protiv jevrejskog lobija
dušan

Možeš da budeš mod samo ako daš jedno sitno dete Kaizenu, to mu dođe ko neki danak u krvi.

I ja se slažem da je gospoja Vučica jednaka među prvima. Oni koji agituju na konto njenog umodovavanja bi se rado predstavili međutim nije zgodno pošto je opštepoznato da je udata, da joj je muž silno ljubomoran i da je visoka metar i zgaženu žabu.

Inače, slažem se i sa AJAX-ovom neizgovorenom željom da mylyca napokon postane mod.

I tako je Humor završio pivo, počešao muda i otišao sa ovog sajta.

О господе боже.

Cenotap pa ovo nije podforum "Humor" lololololo

Браћо и сестре молио бих вас да се не удаљавамо од теме. Изнесите аргументе или се склоните са теме молићу лепо. Господин сретен је од почетка са нама и он је један од аутора који су подржали идеју.