Prijava

Ова листа, иако непотпуна за сада, има моју пуну подршку. Права имена тек треба да изађу на видело.

Ako sreten podržava podržavam i ja ali ako se odazove na ovoj temi i kaže suprotno počeću ozbiljno da sumnjam da ovi autori rade za jevreje i smorio bi se pogotovo zbog bojanboja

Уз дужно поштовање господине Царе, остали аутори су имали врхунске препоруке и од старта су испуњавали услове. Доставите ми Ваш скраћени сиви путем приватних порука и бићете обавештени о свом статусу.
Као што рекох, неколицина врхунских аутора се не налази на листи и не бих притискао господина сретена на почетку свега овога и овде уколико то сам не одлучи да иступи и каже вам нешто о својим идејама.

Зафаљивам, одустао сам.

Молио бих те да не бришеш постове по десети пут и да не спемујеш Царе. На шта личи то?

Au ajaks sad si me razocarao, koga jos boli kurac ko ce da bude mod...

Dobri moj Iznogude, zašto će ti ova tema?

Cijenjeni AJAXe, otkud ja na spisku?

Хаха јел на оваквог Изногуда мислиш?

Jedan je Iznogud, iako ih ima mnogo :)

Жао ми је господине Кизо. Демократским гласањем већина је одлучила да Вам понудимо мод позицију без портфеља иако сам инсистирао да Ви будете нови админ. Брус што премести тему?

Greškom si je otvorio u bitnim informacijama, pa da ti izađem u susret i postavim je na bolje mesto.

Љубоморан си на своју позицију, али за тебе и Курда нема зиме.

Ово је тотална деградација ове теме.

Улажем свој протест на овај чин премештања у игре. ИПАК, мислим да овде може да се отвори једна озбиљна и надасве занимљива расправа.

Moram da se ogradim, temu je u Igre premestio neko drugi, ja sam je premestio u Humor...

Бруце, ово је срамно. Имај своје ја, и врати је у хумор.