Prijava

ej...ljudi,jal imate neki podatak koliko se novih ljudi registrovalo za ova dva meseca...?

sto mi je obrisan poster sa bushem???

Kreneš po datumu registracije i pičiš unazad dok ne dođeš do 5.12.2009, a iznad ti piše koliko :). Eto.

ja sam neobavesten, Karike?

Imaju neke klinke tamo što puše đoke za male pare, pa zato.

Jebi ga, ja sam mislio da su svima dosadni. A totalno sam smetnuo s uma da je snimljen čevrti dio, priznajem :-)
Ne razumijem se u umjetnost, sto jes jes, nije ironija. Bar ja tako mislim.

U svakom slucaju, hvala vam sto ste me udostojili obrazlozenja :-)

sto mi je obrisan poster sa bushem???

Да ли се ххххххххххххххххх којој је нпр. истекао рок од 24 часа рачуна као реклама на још неукинутом чету?

Ако је у контексту неке приче...

ЕДИТ: Немој да качиш та срања. Следећи пут - БАН.

muss, I don't know a shit, verovatno ( sigurno ) već ima isti ranije, ili ima adresu sajta, ili je jednostavno pglu...

''sto mi je obrisan poster sa bushem???''

Мораш да признаш да је мало прежвакано то пљување по Бушовој интелигенцији. Чак и на Вукајлији. :)

što mi je obrisan poster za moderatore?

dobro jeste prezvakana..al on je jednostavno nepresusan...jbte pa telefonska slusalica naopako .EE...tu nisam jos bio video

Black_hole : Ti minusi su mi stigli jutros oko 8 i 15, znam to zasigurno jer sam gledao. Znači, nisi ti.

Пусти плусеве, минусеве, пичке материне. Боли те курац. Коме се свидела - супер, коме није - јеби га. Имаш популарност десет хиљада, и цимаш се око тривијалности.
Докле год буде дефиниција, биће и минуса.

Mislim da je dovoljno proslo mozete da vratite Religiju?

Десет дана. :)

Piccke :) a "okupljanje vukajlijasa" ste vratili posle 7 dana...Dobro dobro... :)

Три дана горе-доле. Немој да ситничариш. :)

JAO!!! neko me hejtovo!!! :D:D

Edit: Brisemo ove postove odma, naravno, ali za 72 sata ocu... :)

Zašto mi je obrisana definicija za Dejana Stojadinovića? ...zapravo sve o njemu i od drugih autora.
Je li to neko podlegao kakvom pritisku?