Prijava

Dan koji je isti kao Nova godina, dan kada moramo biti srećni, nasmejani i puni para, nabijem na kurac dan zaljubljenih!

DOK SMO MI PRE 600 GODINA KUPOVALI POKLONE VILJUŠKOM, ŠVABA RUKAMA, USTA GA JEBEM!

Za tocila koji ne znaju kad nešto ljepšoj polovini da poklone, ima ljudi koji su mislili na sve, u pitanju su sveštena lica.

Želim vam srećno foliranje uz širom svijeta omiljeni paganski praznik.

Ja sam to sve rekao mom caletu. Posto nemam kome drugom. On mi je jedini. Moji su se razveli.

Golo govno od praznika i samo teranje kompleksa ljudima što nemaju nikog pored sebe da se osećaju još gore.

Ja ću četrnaestog da zaprosim Aelu Hantersicu <3

Nemoj Hujo, ribe koje stavljaju fejspejnt obično imaju šta da kriju.

:peticija da se naziv ove teme promeni u "dan zaglupljenih":

:peticija da se naziv ove teme promeni u "dan zaglupljenih":

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Срећан свима Дан Заљубљених. Честитам.

Ja sam i dalje suzdržan.

kako gej tema

To ako nisi imao nikad devojku ili nešto slično, ne moramo i mi da znamo!
I još jednom pročitaj zbog čega je ova tema otvorena.

Ja sam imao đevojku i jebao sam i sve i dijelim mišljenje da je tema gej i praznik glup a vi povodljivi.

Posle svih pročitanih postova, ne preostaje mi ništa drugo nego da Bushida pozovem na romantičnu večeru za Dan zabuljenih, lololololo

Какав црни празник, купиш некоме ружу и поклониш јер се "ваља", дај бре, колико патетично, ултрагеј. Уопште поклањање цвећа и бомбоњера је геј, а поготово на овај дан. Ако си заљубљен, буди сваки дан такав, много је јадно двапут годишње показивати заљубљеност (+ 8. март), шупичкуматерину Дан заљубљених, нећете добити пичке!

Predrazinjo, nevaljalce, znao sam da ces pre ili kasnije pokusati da me navuces da sa tobom i ostalim west-coast camugama zabodem u bang-busu gde cete mi ritualno deflorisati anus. Ok, ipak je dan zaljubljenih. Spremi lubrikante.

Kupio sam sebi poklon. Mnogo se volim!