Prijava

Мени су плаве очи кул реално, некако ружно биће пролепшају, најозбиљније.
А прво гледам сисе, па лице, кад прође буљу.

smem da se reklamiram?

mrzi me da pisem odgovor a vec imam definiciju..

Njene oci

Šomi aj upucaj se lolo

Како да јој видиш прво очи кад сваког прво видиш из даљине?
А што се тиче самих очију, није претерано битно какве су, најбитније је да су уклопљене са фацом. Црне, браон па и зелене су ок, једино ми се плаве баш нешто не свиђају, што неко рече изгледају као да су метиљави. А једино још горе од плавих очију је комбинација таквих очију са плавом косом, мртвачким теном, челом од пола метра и главом округлом као фудбалска лопта. Што ће рећи већина северњачких жена.

Јеби га, неко се пали на дојку, ја се палим на зелене очи. Има људи који се пале и на длакаву пичку, њихова ствар. Све је ствар укуса.

Meni sve neke graorastih očiju naleću, slučajnos' - ne verujem.

Не волим да их гледам у очи. Баба ми причала да неке могу да те омађијају па полудиш. Медузе, виле пизде материне фазон.

Izrazito je bitno da nemaju konjuktivitis ili čmičak ololol

Шоми, ја имам зелене очи. 'Очемо се туцамо? лололо Него, не мора да има очи, ако има добру сису, ето, рек'о сам.

Е да, из прве извалим кад нека има сочива.

Коматос, моје су зелено-плаве, дућкај га, имам дечка !

Мени су очи и осмех две најбитније ствари на жени, девојци. Јебо сису ако нема то нешто у очима. И битнији је облик очију него боја. Ал' зелене очи иду кул уз смеђу косу. А и плаве волим. Иначе имам плаве очи. Мада не знам коју боју највише волим. Светле очи су осетљивије, па и углавном људи који имају светле очи носе наочаре. Али јебига, можда су и лепше.

Reme, otkad ti imaš plave oči? :))

Мени су очи и осмех две најбитније ствари на жени, девојци.

Мој човек !

Reme, otkad ti imaš plave oči? :))

Од рођења? :) Ти ме изгледа дуго ниси видела. :) Ајд' да прођу ови рокови па се онда видимо. :Д

Nisam :)) Moguće, mada sam mislila da su neke tamnije... :) Ajd' važi, ja sam free :)

E, al' ima nešto u tome da može dosta toga da se vidi u očima... odnosno, u pogledu... Nije bitno koje su boje, neki kažu zelene su lukave, plave urokljive i sl. Nema to veze. Al' nekome se prosto vidi u očima nešto dobro, odnosno loše... Ili bolje reći iskrenost i neiskrenost... Mada, to više ima veze sa celokupnim stavom, ponašanjem, gestikulacijom, itd, ne samo sa očima.

E, al' ima nešto u tome da može dosta toga da se vidi u očima... odnosno, u pogledu... Nije bitno koje su boje, neki kažu zelene su lukave

http://www.topnews.in/files/Josef_Fritz_2.jpg
Ovaj je baš lukav!

Мени рече једна у копирницу да имам безочан поглед