Prijava

Evo i Rađard ljubomoran je

мало сам разочаран јер је човек стефан костић

majstor jaki,to je humor koji stvarno tera ljude na davljenje od smeha,za razliku od andrije i andjelke koji maksimalno mogu izazvati hahh i odmah rukom smeh a po novinama se pise kako obara ljude na bulju od smeha...ovo je dzoint humor a ono je slani stapic humor

Ljudi,nikog nisam hteo da uvredim, žao mi je što se toliko vas oseća loše što je potrošilo minut života. Nisu napravljene da se svima dopadnu, niti su pravljene za masu. Ni jedan video nisam reklamirao niti se obratio i jednim novinama, Sve se dešavalo van moje kontrole. Pročitaćete lažne intervjue, informacije, mene je blam da uopšte ulazim u te članke. Žao mi je što stariji ljudi ne mogu da uživaju u klipovima, što se žale na dikciju i moj vokabular misleći da sam zaista osoba koja ima problem.
Nisam youtube zvezda, i dalje sam švorc, nisam umislio ništa, ne znam gde bijem, ne kuliram vas nego ne mogu da stignem da bacim pošteno vnugo od poziva, mejlova i poruka. Za svaki klip mi treba maksimum pola sata, ako i toliko. Ne umem da režiram i još lošije animiram. Volim vas sve, nema potrebe za sujetom

Ljudi,nikog nisam hteo da uvredim, žao mi je što se toliko vas oseća loše što je potrošilo minut života. Nisu napravljene da se svima dopadnu, niti su pravljene za masu. Ni jedan video nisam reklamirao niti se obratio i jednim novinama, Sve se dešavalo van moje kontrole. Pročitaćete lažne intervjue, informacije, mene je blam da uopšte ulazim u te članke. Žao mi je što stariji ljudi ne mogu da uživaju u klipovima, što se žale na dikciju i moj vokabular misleći da sam zaista osoba koja ima problem.
Nisam youtube zvezda, i dalje sam švorc, nisam umislio ništa, ne znam gde bijem, ne kuliram vas nego ne mogu da stignem da bacim pošteno vnugo od poziva, mejlova i poruka. Za svaki klip mi treba maksimum pola sata, ako i toliko. Ne umem da režiram i još lošije animiram. Volim vas sve, nema potrebe za sujetom

Бохор
Ljudi,nikog nisam hteo da uvredim, žao mi je što se toliko vas oseća loše što je potrošilo minut života. Nisu napravljene da se svima dopadnu, niti su pravljene za masu. Ni jedan video nisam reklamirao niti se obratio i jednim novinama, Sve se dešavalo van moje kontrole. Pročitaćete lažne intervjue, informacije, mene je blam da uopšte ulazim u te članke. Žao mi je što stariji ljudi ne mogu da uživaju u klipovima, što se žale na dikciju i moj vokabular misleći da sam zaista osoba koja ima problem.
Nisam youtube zvezda, i dalje sam švorc, nisam umislio ništa, ne znam gde bijem, ne kuliram vas nego ne mogu da stignem da bacim pošteno vnugo od poziva, mejlova i poruka. Za svaki klip mi treba maksimum pola sata, ako i toliko. Ne umem da režiram i još lošije animiram. Volim vas sve, nema potrebe za sujetom

Milos-88

Бохор
Ljudi,nikog nisam hteo da uvredim, žao mi je što se toliko vas oseća loše što je potrošilo minut života. Nisu napravljene da se svima dopadnu, niti su pravljene za masu. Ni jedan video nisam reklamirao niti se obratio i jednim novinama, Sve se dešavalo van moje kontrole. Pročitaćete lažne intervjue, informacije, mene je blam da uopšte ulazim u te članke. Žao mi je što stariji ljudi ne mogu da uživaju u klipovima, što se žale na dikciju i moj vokabular misleći da sam zaista osoba koja ima problem.
Nisam youtube zvezda, i dalje sam švorc, nisam umislio ništa, ne znam gde bijem, ne kuliram vas nego ne mogu da stignem da bacim pošteno vnugo od poziva, mejlova i poruka. Za svaki klip mi treba maksimum pola sata, ako i toliko. Ne umem da režiram i još lošije animiram. Volim vas sve, nema potrebe za sujetom

Kopiraj ovaj status ako ni ti ne umeš da režiraš i još lošije animiraš

Hahaha a zašto pišemo ovo Vukajlija?

vidi se da su tebi godine važne

ti si netko ko prelistava, a ne čita

Copy Paste molim vas, nemojte „sherati“. Ako nitko ne čita moj zid, ovo će biti kratki eksperiment. Ovo je Facebook igra da vidimo tko čita, a tko samo prelistava. Tako da, ako čitaš ovo, ostavi samo jednu riječ u komentar o tome kako smo se upoznali - JEDNU RIJEČ MOLIM. Onda copy paste ovo na svoj zid tako da ja mogu ostavit riječ na TVOJ zid

Tek sad sam ukapirao jbt

Радјард Куплунг
vidi se da su tebi godine važne

ti si netko ko prelistava, a ne čita

Copy Paste molim vas, nemojte „sherati“. Ako nitko ne čita moj zid, ovo će biti kratki eksperiment. Ovo je Facebook igra da vidimo tko čita, a tko samo prelistava. Tako da, ako čitaš ovo, ostavi samo jednu riječ u komentar o tome kako smo se upoznali - JEDNU RIJEČ MOLIM. Onda copy paste ovo na svoj zid tako da ja mogu ostavit riječ na TVOJ zid

HAHAHAHA

ajde mi sad recite da ste svi napamet kucali Vukajlija iza ovih postova

bohor doktor objašnjava dekiju da treba da izedituje post u Vukajlija ahahah
http://u.vukajlija.com/forum/teme/63604-koliko-ima-nas-koji-mislimo-da-godine-nisu-vazne?strana=13#post_3325048

Hahaha pa jebem ti sve

Mada sto kaže Deku sad sam skontao mada sad sam i pročitao, do sad sam samo kopirao al ozb
U buduće ću to promeniti

Ja sam pročitao i tad :(((

Hahaha Rađ nisam se zasmejao ovoliko pa ja ne znam
Pa da edituje jer znam kako treba a ne i zašto treba tako

Kako sam se tad naljutio nisam dolazi 3 sata na sajt.

Pa kad si pročitao sto nisi ispoštovao šta nas jebeš

Pa nisam skontao :(((