Prijava

Ovo sam predlagao već jednom i bilo je prihvaćeno na novoj verziji, ali je poništeno ponovnim vraćanjem na staru, tekst u definicijama treba da bude podešen na "justified" umesto na "align left" pošto tako izgleda mnogo pismenije i lakše je za čitanje. Primer na slici:

http://dl.infragistics.com/community/ux/articles/BasicsonTextTreatment_BC61/Alignment.jpg

za, naravno.
kaizene?

jebemliga, meni ljepse ovo desno.
mozda sam ja poremecen, sta li....

Јави се газда :клап клап клап:

За. И врати БОЛД И ИТАЛИК! Каизене?

Šta ja znam, meni se više sviđa desno, navikao sam tako u wordu, ovako ga raširi bezveze.

Ја не капирам Кајзена што му је толики проблем да, као што је и рекао, постепено уноси измене у ову верзију које су добре из старе. Дал је могуће да ти треба 2 месеца за тако нешто

navikao sam tako u wordu

???

meni bre teško kad vidim sms poruke onakve nastrane, a kamoli da u wordu ne ravnam tekst...

Ја не капирам Кајзена што му је толики проблем да, као што је и рекао, постепено уноси измене у ову верзију које су добре из старе.

misliš iz nove.
ali da, i ja se pitam što ne uvodi...

да, то. капираш. то ко да је нека епохална промена која захтева не знам колике напоре и време. узмеш брате уђеш тамо кликнеш болд енејбл, кликнеш италик, енејбл тамо вамо, постепено уносиш измене. сад дал њега толко мрзи или шта неам појма.

Za..

Aj da i ja malo serendam..
Bilo bi dobro ono što si je bilo u onoj novoj verziji da na obrisanu definiciiju piše "obrisao i modertaor/autor" i da bude u nekoj normalnijoj boji a ne ona bela, kad mi bljesne oslepim..

kaizen se iznervirao i razocarao kao klinac kad mu ne ispunis zelju pa sad mudruje nece nista da mjenja....

хахаах да, био је фазон е ја сам тео да вам направим нови сајт ви сте незахвални е сад баш нећу!

ne znam dal je ljut il šta je, znam samo da je nama jednu moderatorsku alkticu iz nove verzije vratio, hvala mu i na tome.

ај ваљда ће се јави овде

За, Кајзене ?