Prijava

Po vašem mišljenju ko treba da bude novi selektor fudbalske reprezentacije?

Niko novi samo Antic se vrne.

Kapelo, taman je sad slobodan.

Ja bih nekako najviše volio da to bude Tumbaković.

Cek pricas za Srbiju ili?

Za Srbiju,naravno.

Сложио би' се са Снајперистом, најбоље да опет доЏе Антара. Међутим, пошто је вероватноћа да ће се то десити између 0% и 0 одсто, препоручио би' Салета Станојевића. Али пошто сам чуо да ће се одлучивати између Михе и Тумбака - нисам паметан. Можда ипак Тумбаковић, ш'а знам...

Nek ostane ovaj što je sada v.d. Za nekoliko godina nek ih preuzme ovaj što vodi klince. Taman kad oni dođu u seniore.

Дефинитивно Дамир Чакар, ако га измоле.

Иако сам Звездаш, било би фино да дође Станоје јер он НЕ ДА НА СТРУКУ!

Rajevac, ako je moguce.

Vladimir Anđelković! Jest amaterski i jest košarkaški trener, ali je dobar.

Aleksandar Stanojevic!

I'te bre u kurac sa Stanojevićem. Ako nas taj retard bude vodio, jebeš mi mater ako ikad više budem mogao da navijam za naše. Novi selektor - Miha!

а можда чак бих пустио и Пиксета да се опроба

Može!

Ако не Антара, онда Рајевац, Миха или Станоје, а можда чак бих пустио и Пиксета да се опроба. Странац као последња опција.

Антић би био најбоље решење али док су ови ту нема шансе. И нек ми неко каже да ли је логично да ова сада власт бира селектора а после тога су избори? Ваљда нова власт треба да изабере након избора.
Рајевац и тако неки из домаћих клубова никако јер немају појма. Јанковића нека у младој, а Станоје нек се врати у Партизан кад отерамо Ђурића. Тако да су моји кандидати: Голац, Миха, Тумба.

Ćiro Blažević. Ćiro roditelj za sve ove gore nabrojanee..