Prijava

Зашто је риба посна? С обзиром на (изузев рибе) вегански састав посне хране, никако ми не иде у главу ово. Мислим јеботе, сме да ждере спаљени леш рибе, а не да пије млеко? Јадан хришћан, мали хришћан.

Кобјасните ми, зашто одузимате рибама статус животиње хришћани децхко?

kako ja znam, zato što ne ispuŠĆa krv kad se kolje, kao krava npr buahahaha :P

Јео, не јео рибу, ја се сваки пут омрсим.

Зато што је риба хладнокрвна.

Зато што је рибу Џизс мог'о рукама да ствара, а није могао да ствара прасе!

Ни мени то није јасно, иако постим релативно често. Како то да риба није животиња и да ли су птице мрсне или посне?

Znači i žabe i zmije su posne?
Al jedno mi nije jasno: Zašto cigara NIJE posna???

kako ja znam, zato što ne ispuŠĆa krv kad se kolje, kao krava npr buahahaha :P

Зато што је риба хладнокрвна.

Одговор је дат, тема мошсе закључа.

Зато што је риба хладнокрвна.

Значи и змије су посне? До јаја.

зато што је исус бијо невин чкоде

Zato sto je Isus na bedu nahranio narod hlebom i ribom, a i rec riba na grckom predstavlja neki sinonim za Isusa, cini mi se.

Zašto cigara NIJE posna???

Па јесте посна. За време поста смеш да пушиш, зато што у типику Светог Саве не пише ништа о томе јер тад нису знали за гепљу...

Zašto cigara NIJE posna???

Цигарета и њен дим су пандан кадионици и тамјану, и као такви су дело ђавола а пушачи сотонске слуге, бар тако фадр Џоил каже.

Вучице, ово са линка је ултра ретардирано.

Zato što neki popovi vole da čalabrcnu malo kavijar dok se brčkaju u đakuziju. Eto zašto!

Водени свет не "згреши" као копнени. За време потопа, вода је та, која је "очистила" грешни копнени свет, док је водени свет преживео.

Аргументовано кобјашњење. Ени квешчнс?

Zato što je Isus jeo ribu i zato što je nahranio celo selo ribom i hlebom.

Чух неке генијалне одговоре исто, као зато што живи у води па није прљава и тај фазон. Маћори, прво та вода није чиста, друго значи ли то ако држим теле у базену да ће бити посно?