Prijava

još jedan rifreš i neću više

Ova poruka je stigla na FB statusu odakle sam skinuo apel za pomoć:

Teodorin otac: ZorZon Djordjevic 4 hours ago near Belgrade · "Hvala svima koji su pomogli u humanitarnoj akciji Budimo Humani Pomozimo Teodori , novac za operaciju je prikupljen. Ostaje da se trenutno Teodorino zdravlje popravi da bi mogla da se podvrgne operaciji. Još jednom HVALA SVIMA OD SRCA. Bićemo u kontaktu" Pare su skupljene, učinjeno je dobro delo!

Chavez

Verujem da ste čuli za slučaj Željko Novakov protiv lekujemije.

To je moj drugar iz Kule, pa smo rešili da napravimo neki novi korak u vidu pomoći, jer smo za njega svirali na trgu u gradu, pa nastavljamo dalje.

Ovo je vid podrške i potencijalne velike pomoći našem prijatelju, koji se bori protiv leukemije i kojem treba nerealnih 200.000 eura da bi se izlečio, a to su mnogo velike pare za koje treba mnogo truda.

Tako da, poslušajte, podelite, uplatite ako ste u mogućnosti.

Odradili smo pesmu i nadamo se da će malo da se proširi i da proširi tu priču i situaciju do mozgova ljudi. Stiglo je do nacionalne televizije, ali odziv i nije nešto obećavajuć, a trka je sa vremenom. Eto, da ne klepećem više, ovo je što smo uradili:
https://www.youtube.com/watch?v=O4yDKV2l55M

pre sat vremena

Vlada RS otvorila je humanitarni SMS broj za pomoć ugroženima od poplava! Pošaljite SMS na 1003.

Ako ste iz Crne Gore i želite da pomognete poplavama ugroženom stanovništvu u Srbiji, pošaljite SMS na 14543.

Ako ste iz Republike Srpske i želite da pomognete poplavama ugroženom stanovništvu u Srbiji, pošaljite SMS na 1458.

Vlada Srbije otvorila je i račune za pomoć:
Dinarski: 840-3546721-89
Devizni račun: 01-504619-100193230-000000-0000

100 dinara je poruka

Jel to sutra u 9 ispred Arene nešto okupljanje volontera?
Kažu fali ljudi žandarmeriji.

вечерас у 21код сава центра. и сутра у 9 ујутру испред арене

Пази, ја сам служио цивилну "војску", прав сам, здрав, у пуној снази. Ја и још ко зна колико десетина хиљада нас.

Нема шта да шаљу апел, пошаљи наредбу да сви који смо служили ту назови војску, морамо да се одазовемо на том и том месту у толико и толико сати, ко не дође, да сноси последице касније.

Не кажем да бих ја то волео, али брате, покупи нас све, кабанице, ашове у руке и мрш на терен.

Jašta. Ja vako sa svojih 18-19 godina imam želju, čisto da ne bih sedeo kući na dupetu kada mogu pomoći, ali znate ono "dok god živiš pod mojim krovom i moj leb jedeš...".

морамо да се одазовемо на том и том месту у толико и толико сати, ко не дође, да сноси последице касније

Брате претерујеш. Па није комунизам јебем му матер. Ал видим да сте многи утриповали да је комунизам, а пошто су Шешељеви следбеници на власти нисмо далеко од тога. Јебем ти глупи народ изгласао оно против чега се годинама борио

Idijoti. Ovo su posledice krađe i pljačke. Naravno, najebe sirotinja

Фејз, не могу да кажем да се не слажем са тобом, за то што си рекао. Али ја сам мислио на нешто друго, кад смо већ народ који није солидаран, седећу кући док мене не задеси то и боли ме кита, да барем нас који смо служили цивилну војску, и држава неће имати никад никакву корист од нас у случају рата, барем искосристи сад, као просту радну снагу. Ако ме разумеш.