Prijava

ja ga cenim da ce da bude oko 15 ove godine
jebes bre alajans NIP NISU POZVALI PA MAJKU MU JEBEM ajde navi da razumem nisu uradili nista, al brate najjaci svedski tim trenutno, bruka stv
rejv je solidan tim on ce da se izbori za to, al su njubi pozvali da brani titulu, svi znaju da su oni go kurac i da gube od tier3 timova svakodnevno

kako ce sad virtus da unisti alajans ODMA ZA USTA DA SE UDARIS!!!

Ма ко их јебе, нека бране титулу преко квалификација, реално, служиће као врећа за ударање, штета за рејв, велика штета... Од промене печа и укидања пуш ту вин принципа, почели су да га дућкају жестоко... НИП су ми у рангу са Алијансом, реално... Остали су ту неђе... Мада, биће занимљиве европске квалификације, свакако....А што се тиче интернешнала, ЕГ ће да догура далеко, Сумфаил има дузме 1в1 мид, јер ценим да остале боле мудо, јер су већ узели шта може да се узме у том пољу, реално...
И да, БУРЖУЈ САМ И КУПИЈО САМ КОМПЕНДИЈУМ И ОЋЕМ ДА МИ ШАЉЕТЕ ЗЛАТНИКЕ ПОШТО СТЕ СИРОТИЊА И НЕМОРЕТЕ ДА ИХ ТРОШИТЕ, ЈЕЛТЕ!
Анвил сам резервисао за Манта, јер он пегла Магнуса и воле га... У принципу, шта год од првог имортал чрежра добијем, вољан сам да вам даднем, јер ми се не свиђа нешто претерано ни један ајтем осим НС сета, али нисам ја те среће курате да ме укења, тако да, оно, даваћу вам у замену за златнике, јелте...:*

OCU JA ANVIL magnus mi je glavni kad idem na mid :( igram ga i off al ne volim jer nemam prostora za farm i taj dager mi dodje dosta kasnije nego na midu
dacu ti ja svakako te zlatnike ili sta vec al mislim da to dobijaju sam oni s kompendiumom
ako kojim slucajem iskrsne neki imortal rezervisi za mene, imam neke iteme i setove da ti dam za to, moguce je i duplikat da dobijes, seru kako ne moze da se dobije isti item al sam video po reditu zale se ljudi kako vec u drugom dobijaju duplikate

OGMO ŠTA SEREŠ OVDE PUŠIO SI MI KURAC ZA SKIN SAD KAO ŠATRO NEŠTO IGRAŠ

novi pro guide za pobjedu bilo kojeg gejma osim naravno ako igrate protiv mene jer je mene nemoguce pobijedit ali ajde (ovo je sve pod navodom da igras sam bez prijatelja)

Pikas brate Skeletona pa znaci smije li jaci heroj od njega mozda smije ali ga nema sig ali sig znaci pikas ga kupujes kurira i dio soulringa ring of reg i recept ides po donjoj ako ti ne daju po donjoj psujes majku i oca prijetis livom ako ti i dalje ne dadnu ti nezz idi livaj a ako ti danu znaci brate cuvas se maksimalno nikad trcanje za kil pa makar znao da mozes uzet a da ces mrtav biti posle znaci ne kill nikad ako vidis da ti prejako ide idi na taj Midas znaci Midas ti je majka jer ti opasno treba Ekspirijans iliti Iskustvo znaci ako ti ne ide tako dobro zajebi midas i ovo je sad glavno SVAKU ALI SVAKU PARTIJU IDES
1.soul ring
2.patika
3.Stidzijan
4.Asault Kurjas
5.MKB
gg wp pa ja ne znam koliko je ono najludji heroj ever a tako prelak znaci prelud heroj
magije mu biras 1 lvl prve pa druga pa treca pa druga pa treca prva ti niej bitna toliko samo jedan lvl zbog stun-a i naravno ult

Banjo najjaci igrac u cg sig

IDEMOOOO maussports opet <3

napravio novi nalog. 13 lvl- calibrate your mmr. odigrao 10, 8 pobeda. mmr 3550. izbrisao dotu sa kompa. gg wp

kalibrise ti se od starta mmr, gledaju ti se svi gejmovi od prvog levela ako nisi znao

nije tolko presudno dal ces da dobijes te 10 ranked ili izgubis, ja sam izgubio 9 i kalibrisalo me u 3.2
stvarno verujes da moze da te kalibrise vise od 4? ako u to verujes mozes i system32 da izbrises

ne kapiram onda poentu kalabrisanja. zasto npr nije davao protivnike za po 300 veci mmr ako sam gejmove pobedjivao

npr krene od 3000. pa 3.3 3.6 3.9. 4.2 4.5 onda poraz vrati na 4.2...

mislim otkud znas da ne bih pobedjivao gejmove iznad 5k mmr ako mi nisi dao priliku da igram protiv njih.

u glavnom debilizam

inace mmr na glavnom profilu mi je 4k ali mislim da je to suvise malo za moj skil. na ovom sam igrao sa herojima koje inace ne pickujem

janpi ne bi verovao sta se sve racuna, winrate, kda, gpm/xpm, sve, od pocetka pa dok ga ne otkljucas. evo ti dokaz, kad se u gejmu pojavi neko ko ima najveci mmr ali mu pise TBD, sto znaci da samo nije odradio kalibraciju.
moj savet ti je da igras zevsa, spektru i tako te herje sa kojima mozes imati velik kda jer uzimas lako asistove i killove. u sustini trudis se da ne umires. sto se tice tog smurfovanja, jebo to, ja sam se i dizao i padao, ali i dosta poboljsao igru u odnosu na pre 6 meseci kad sam se borio do 4k, sad su mi oni smesni i uvek ih potcenjujem jer znam da mogu kako hocu s njima.

Jel Lanaya i dalje imba na mid ka na jedinicu?Nezz odavno ne pratim meceve mada je ni prije nisam gleda na dvojku
znaci brate onaj heroj pa ono je bruka ali bruka kakva je ono masinica znaci pro guide by jos najjaci igrac u cg sig
svaki gejm mid ako ne daju ti livas to je to gg wp ti livas znaci imas dvije opcije na mid da ides bez icega go i da cekas bocicu da nafarmas brzo e onda pikas prvu madjiju ako ono oces malo laganije onda pikas trecu i uzmes drvece da ijes znaci brate do 6 lvl ti treba da imas bottle i phase boots NIJEDAN DRUGI BOOTS BEZ PHASE ako vec ne mozes to onda do 7 ako ni tad ne mozes nemoj da igras nju nista znaci brate kad imas ta 2 itema TU JE GG WP IMAS PROKLETE BESPLATNE WARDOVE MAJKU IM JEBEM SAMO PIKAS RUNICE AKO DODJE HASTE TO JE SIGURAN KILL AKO DODJE DD I TO JE SIGURAN KILL ZNACI BRATE IDES GORE DOLJE GORE DOLJE GANK GANK GANK I GG WP i gg wp kunem ti se kunem ti se krstom svetim a posle dodje jedan dagger tu je mozda vec game zavrsen ako nije onda se ide na Dezolator e tu je vec game zavrsen

jedan bas bas protip uvjek imaj jos jednog lategame carry u tim ako sranje podje po zlu spektra je najjaca za to ali moze biloko da je late

pikanje madjija ide se brate prva treca prva treca prva treca prva treca ulty i onda tek drugu

Banjo najjaci igrac u cg sig

pazl opet pogodio predikt za heroja koji ce najvise biti pikovan, prosle godine razor sad ce biti undying
totalno op heroj totalno znaci unisti te u lejnu znaci pojede te stv samo ti treba lvl 2 i jedan disable neki stan nesto i ez dabl kil stv op heroj sad tomb mu je bafovan najjaci skil stv a da nije ulti
i solidno ide kasnije gde moze da sprecava blink sa zombijima stv

Ogma почему вы игнорируете меня?

Banjo сильный игрок в CG sig

книн оф пејн.