Prijava

Kasno jbg. Sl. ned. onda.

Nisam znao da je on...
Pazle, bajo, kako ti ide nik?!

Rena-Chan ili ako je ono sa steama onda probaj Puzzlefox93
jedno od to 2‚

http://dotabuff.com/matches/609178880

dusa me boli, izgubim od wk-a sa daggerom mrtvim
ja sam am

new meta posrana, skoro svakom keriju se ide dager sad ... ne bi me cudilo da vidim maginu, mortreda, rikija sa dagerom u skorije vrijeme ...

ТАСА ГРОБАР 95 АХАХАХАХААХАХ

Kobe braTe
new meta posrana, skoro svakom keriju se ide dager sad ... ne bi me cudilo da vidim maginu, mortreda, rikija sa dagerom u skorije vrijeme ...

pa sad to je vec nelogicno jer ti heroji imaju blink sa malim cdom

kapiram da je ovaj uzeo taj blink prvenstveno zbog mene da me smara i vija

uzeo je blink jer je spor ili im je falio inicijator u fajtovima. blink na sk je legit ne vidim sta je problem.

pa da, mislim da je najvise zbog inicijacije, imali su taj miranin ulty ali to nije dovoljno jer ih jedan sentry zatvori
nisam ja nista rekao za dagger, ok je to nego smara, bukvalno su samo mene vijali

Како бре миранин улти није довољан за иницијацију, па јел сте чули за смоке?
Какви сентри какве пичке материне пролазиш и крај.

Nije ti ovo Dota kec da se stekuju nevidljivosti.

cekaj, ti smoke smatras inicijacijom? lal

Smoke je sranje, osim ako imaš ceo pro tim ili barem ceo tim na skajpu. Organizovati smoke inicijaciju u public gejmu sa rendom Rusima koji u najboljem slučaju posle pika Invokera pikuju Moćnaja Pužda i hoće na mid, a ubode 4 kuke u 25 minuta je nerealno i nemoguće.

to stoji, ali ne moras da smokujes 5 coveka, mozes 2 i da gankas lane. sa smoke mozes i da izbegnes neke magije i stunove, mozes da ga bacis kada bezis od nekog da bi dobio speed buff...

Наравно, само кажем да миранин улти није срање за иницијацију. Чак и ако играте против тима који свуда ставља сентри, смоукујете се, мирана улти, и ни мили бог неће да вас види.

ljudi prave blink i na klinksu i zapanjujuce je koliko je to u stvari korisno. posebno kada protivnik bezi od tebe. movement speed ti daju mask of maddnes, onaj tornado kako se zove jebem li ga, shadow blade i jasa. na skeletonu neces da napravis ni jedan od tih itema tako da je blink do jaja resenje. ne daje statse ali ne trosi manu