Prijava

Prilikom pravljenja reakcija javlja se potreba da se reakcija izrazi slikom a ne samo gifom.
Zato predlažem da postoji posebna kategorija za ovakve reakcije.
Takođe, predlažem da se budućim esejima nadene naziv NARACIJE, u duhu novih tendencija.
Toliko.

И било би супер кад би у неким случајевима могло да буде без слике.

Иако ми се свиђа што је ово ПРИЈЕДЛОГ, те пасивне реакције већ постоје и зову се постери, као што рече Лули.

Медо

И било би супер кад би у неким случајевима могло да буде без слике.

лоло

гамби, не слажем се. Постер није реакција.

А шта тачно разликује та два? Имаш слику и имаш оквир и текст у оквиру са сликом. Можеш такву реакцију да направиш путем постера, у чему је разлика?

На ово реагујеш. Како не разумеш?

Тј. прецтавља твоју реакцију на нешто. Постер је слика са текстом.

разлика је у томе што би се онда тај постер звао ОНО КАД па би доле ишо текст и било би глупо, признаћеш

Или ОНАЈ ОСЕЋАЈ, а таквих постера већ има превише.

Компликујете ствари с овим реакцијама.

ako ja sad napisem da se slazem ili ne slazem da li se to racuna kao reakcija?

za
ovo je vec predlozila vuchica danas

Zmia

разлика је у томе што би се онда тај постер звао ОНО КАД па би доле ишо текст и било би глупо, признаћеш

Било би, у праву си, али то је проблем до аутора, а не до опције. Бар ја тако мислим.

Зна се шта је постер а шта реакција. Зашто онда једноставно није омогућено да се ставља гиф у постер и да се то зове РЕАКТИВНИ ПОСТЕР. Не. Јер то није исто.

Зато су сад уведени постери са гифом у себи. То наравно неће бити само реакције као што је замишљено, ни дефиниције то нису. Нити је пола одабраних сленг као што је у старту требало да буде, нити су пола њих дефиниције исто тако као што је у старту требало да буде. Нити су постери оно што је требало да буду, сад су више смешна слика + било какав коментар. Јебига.

Само да се зна да ти, Змио, ниси сама смислила ово:
http://vukajlija.com/forum/teme/40100-novo-reakcije#post_1863670

a sto jednostavno ne ukombinujemo definicju, poster i reakciju to jest na pravimo gif sliku preko koje su ispisane rijeci definicije, sve to u okviru postera?

Ta pasivna reakcija može se ostvariti aploudovanjem pasivnog gifa, za šta se može uvesti nova kategorija (što bi bilo do jaja) a opet i ne mora.