Prijava

Drage Vukajlijašice, Vukajlijaši i ostali koji se tako osećate, ova tema je otvorena od ovog trenutka, pa da nedelje u 24:00 (neko bi rekao do ponedeljka u 00:00). Ja bih vas sve zamolio da posle toga ne otvarate nove slične teme, jer ćete biti banovani (takva je odluka moderatorskog tima). Iskoristite ovih 48 sati za kvalitetno pamprčenje SAMO na ovoj temi.

Otvaram kolo: ja pamprčim kao Kazuki Ito otvaranjem ove teme.

НАЂИЈА НАЂИЈА ЈЕБАЛА ТЕ ЧАРШИЈА

NABIJAM KURCEM U PUPAK I TAKO SA SVE STROKOM NA NJEMU NABIJAM U RC I TAKO PONAVLJAM RADNJU DA BIH NA KRAJU MLAZOM SVRSOTINE SKIDAO NASLAGE KAMENCA NA ZUBIMA SVOJIH ZRTAVA!!!!1

ЈЕБЕМ СИЛОВИТО! КОРИСТИМ СВОЈИХ ПЕТ ЦЕНТИМЕТАРА ЧВРСТЕ КУРЧЕВИНЕ ЗА ПЕНЕТРАЦИЈУ У НЕВИНЕ ПИЧКЕ!

Ja pamprčim brzinom od 6 GB per second ... kabl još uvek odoleva izazovima zamora materijala.

Juče sam jela sečuansku piletinu, beše mnogo dobra. Sa pirinčem i sojinim sosom.

JA PAMPRČIM KO DAJL AP INTERNET! OSOKOLJENO!

Kostic postuje na jebanju? Pasce sneg.

NE JEBEM! AL KAD JEBEM PADA MALTER

IZUVAM IZ ČARAPE!!3

ЈА ПЛОДИМ КАТЕТЕРОМ СА СЕМЕНОМ НА КРАЈУ КОЈЕ СЕ СЛИВА У ЈАЈНИКЕ И ПРАВИ ПЛОДОВЕ!

JEBEM STRAHOVITO I STRAOBALNO U RUTAVE ČMAROVE I NEPOKOŠENE LIVADE ZAPUŠTENIH ŽENA I SVRŠAVAM MLAZEVE PO MALJAVIM NOGAMA ISTIH!!!1

Ja pampricm pamprcene pamrcare :D

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

AJDE AJDE MOŽE TO MALO KREATIVNIJE

СТАВЉАМ ЈАЈА НА ОЧИ И УДАРАМ КУРЦЕМ ПО ЧЕЛУ ДОК НЕ ОНЕСВЕСТИМ!
СИЛОВИТО ПЕНЕТРИРАМ!