Prijava

Не можете без вукајлије један дан. ЧОВЕЧЕ, ја кад нисам на вукајлији мени је лепо.

A da li je toliko teško da gledaš svoja posla? Ako ti je lepo, ne znam šta ćeš sada na vuki, get a life.

ok onda, da ne bi ispalo da sam ja uzalud ođe kuckao, konkretna ponuda, može li da podijelite ban između mene i nje, tj. dva dana ja i dva ona jer su joj čini mi se ostala još četiri dana?

Не може, зато што бисте вас двоје испали народни хероји, а мод тим Усташе.
Не постаје се народни херој тако, децхко :)

oco, ne pozivaj na blud, ona je udata žena a on jebe.

Свашта, далеко било да сам то мислио.
Уосталом, шта ти ту који мој претпостављаш шта би било? Кад си ти икад лајферисала па да си упућена како се то ради? :))

Корнелије брате постао си сморчина и то она највећа. Ако тролујеш тролујеш веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома, веома лоше. Или буди нормалан или немој срати љеба ти :) немој нас прозивати и срати да ниси на вукајлији кад на управо сереш. Ко онда куца, твоја реинкарнација коју си добиЈо након посјете шкоцкој ложи слободних Масона ?!

Не , озбиљно не тролујем, него ми је сајт срање постао одједном, некако више ни не пишем дефке, дошли неки други људи, видим да од вукајлије немам леба. Стварно не тролујем, него не знам где да се празним. Желим да кренете мојим путем. И да оставите вукајлију, ја ћу то урадити ускоро. Пријатно, и извините сви којима сам учинио нешто лоше овде. Деветаре, знам, био сам кул раније ваљда, али сад не, окренуо сам се пријатељима и друштву. Очекујем неку девојку ускоро, колико сам се трудио, ред је да ме усере нешто. Зато овде долазим да вам кењам, јер сматрам да и ви кренете тако, ништа нема од овог сајта. Раније ми било занимљиво. Те оцењујем дефке, постерчиће, бацим на форуму у некој нормалној теми нешто, па квизови, па певете са одређеним људима, којима сам препричавао дешавања са оном девојком која ме напушила, саветовање с њима. Мислим да нема ништа од тога и од тих савета ако цео дан али цео висиш овде.
Сее ја...

Кад си ти икад лајферисала па да си упућена како се то ради? :))

šta ja znam! ima svega tamo vani, bolje spriječiti nego liječiti! nedajboženikome!

nema potrebe da me zoveš dečko, znaš da sam među starijim na sajtu i više puta sam rekao da me to dečko izuzetno vrijeđa. toliko.

Је ли, 'де је сад та реакција из првог поста? Ипак била плагијат, а? Само питам. :Д

Желим да кренете мојим путем. И да оставите вукајлију, ја ћу то урадити ускоро

Al moraš obavezno da otvoriš srceparajuću temu pa da te kačimo na onu temu "lesi se vraća kući" :)

Можда евентуално може овде да се нађе нека добра вукајлијашица да изађе са неким од аутора. Понуда важи али ускоро нећу бити овдје на неодређено време момци.

Не , озбиљно не тролујем, него ми је сајт срање постао одједном, некако више ни не пишем дефке, дошли неки други људи, видим да од вукајлије немам леба. Стварно не тролујем, него не знам где да се празним. Желим да кренете мојим путем. И да оставите вукајлију, ја ћу то урадити ускоро. Пријатно, и извините сви којима сам учинио нешто лоше овде. Деветаре, знам, био сам кул раније ваљда, али сад не, окренуо сам се пријатељима и друштву. Очекујем неку девојку ускоро, колико сам се трудио, ред је да ме усере нешто. Зато овде долазим да вам кењам, јер сматрам да и ви кренете тако, ништа нема од овог сајта. Раније ми било занимљиво. Те оцењујем дефке, постерчиће, бацим на форуму у некој нормалној теми нешто, па квизови, па певете са одређеним људима, којима сам препричавао дешавања са оном девојком која ме напушила, саветовање с њима. Мислим да нема ништа од тога и од тих савета ако цео дан али цео висиш овде.
Сее ја...

izvini, pogriješismo.
ne troluješ nego transferišeš.

tema vapi za spemom..osećam neku.... čudnost oko bobana...

Al moraš obavezno da otvoriš srceparajuću temu pa da te kačimo na onu temu "lesi se vraća kući" :)

ne mora, dovoljno je da linkujemo ovaj njegov post na tu temu i/ili kopiramo tamo, pa da ostane ovo oproštajno pismo :D

Корнелије, задњи пут кад сам ја одлазио (бјеше април 2010, мешчини) нисам безвезе тако патетисао него сам јебо маму свима. Баш се онако фино испразнио, и опуштен се вратио послије неког времена. И да се нисам вратио, небитно.
Од серуцкања нема ништа, поготово сајт тако да се напушта. Ниђе везе.
Питај ти Абраксуса како се паузира четири године :))

zna li iko neku kornelijevu defku? pamtite ih vječno!
ili znate l' možda post na forumu koji nije jadanje što nije smuvao simpatiju, ili zato što uopšte nema simpatiju? :)

izvini, pogriješismo.
ne troluješ nego transferišeš.

Без обзира, боли ме уво. Људи који ме знају на сајту уживо знају да сам другачији и добар. За вас који ме не знате боли уво, иоанко овде немам срама да говорим о неким темама и правим будалу од себее.

ja ovde pogrešno postnuo, izvinjavam se :)

nema potrebe da me zoveš dečko, znaš da sam među starijim na sajtu i više puta sam rekao da me to dečko izuzetno vrijeđa. toliko.

Опрости, заиста није била намјера.
Можда сам и негдје запазио да те помињу као старијег човјека, ал' очигледно сам заборавио. Увијек те замишљам као неког моје годиште, отприлике. 25 година, највише.
Ко те јебе кад си млад у души :))

Је ли, 'де је сад та реакција из првог поста? Ипак била плагијат, а? Само питам. :Д

Да, била је. Ненамјерни плагијат. Слободно питај, не устручавај се :)

Нећу да се банујем, само нећу долазити више овде. Ај почињем ево сад. Ћао
Пишите у певете па кад се вратим једном да видим какви сте. Слободно можете да ме псујете и прозивате, не љутим се. Идем.

zna li iko neku kornelijevu defku? pamtite ih vječno!
ili znate l' možda post na forumu koji nije jadanje što nije smuvao simpatiju, ili zato što uopšte nema simpatiju? :)

Нема везе, ионако не схватате квалитет мојих дефки.
Бар не спемујем у оним темама Гоци и Жаре, Раде и остала ком. Искрена осећања, а ви то не знате шта су јер блејите овде 20 сати дневно... хаха :) :) :)
ДОВИЂЕЊА
ЕДИТ : Фацо фацо фацо, добар си ти, а ја сам хтео да те размодујем, живио. Лули, мало сам се разочарао али опрост. Већ сам се у жене много пута разочарао али ништа. И даље ме вуку.
Идем у свет и вреаћам се за који месец.

ДОВИЂЕЊА

Zdravo.

srećno cornelije. pozzz :)