Prijava

Čkode je pao zato što je toliko inteligentan da svaki put nasedne na trolovanje. Kralj.

Zbog velikog interesovanja članova sajta, tema se ponovo vraća u aktivne. Moderatorski tim Vam svima želi dobru zabavu i granicama međusobnog poštovanja i tolerancije.

Sad još da se odbanuje Vlasinarb pa da mi se povrati poverenje u moderatorski tim. Čovek je samo izneo svoje mišljenje i nije bio toliko zlonameran. Che-Vu je rekao dosta više stvari za koje bi mogao biti kažnjen, ali ne treba takođe, jer ni on nije bio zlonameran, samo su razgovarali i iznosili mišljenja. Često se dobija ban radi prepirke sa moderatorima. Nepravedni ste mnogo!

Jel' može meni neko da prepriča, najzad, o čemu se radi ovde?

Al' ako može da bude u jednoj rečenici...

Čkode je pao zato što je toliko inteligentan da svaki put nasedne na trolovanje. Kralj.

Какво сад троловање?

Banovanje za mržnju i uvrede je najgej stvar koja postoji na internetu!
PRAVDA ZA PSOVANJE I MRŽNJU!

@ taedium_vitae - Vlasinarb je dobio ban zbog vređanja vere (veroispovesti) drugog člana (koji nije moderator). Kao što je navedeno, nije mu to prvi put. I, kao što je takođe navedeno, napisano je da će mu sledeći takav ispad biti poslednji.

Nismo nepravedni ali, kada autori kao Vlasinarb posle kilometaskih postova u kojima kao Vendi rabe stručne izraze, u nekom od komentara ne mogu da istrpe tuđu repliku i odmah autora ili njegove stavove nazivaju kretenizmom, e - to već ne ide.

Sam Če-Vu nije želeo da Vlasinarb bude banovan. Ponavljam, on je banovan jer je vulgarnom rečju uvredio drugog autora i njegova verska osećanja.

Jel' može meni neko da prepriča, najzad, o čemu se radi ovde?

U jednoj rečenici: 11. teza o Fojerbahu.

http://www.knez-lazar.com/forum/Smileys/default/smiley-003.gif
де сте пошли неверници! да виш како Лаза барата смачом

U jednoj rečenici: 11. teza o Fojerbahu.

Jel taj Fojerbah neki rod Majbahu, jbt?

Jel taj Fojerbah neki rod Majbahu, jbt?

Meščini da su oni iz porodice Lajbaha.

Fojerbah je kada Lajbah na turneji dodje u fojer nekog hotela, naravno u Majbahu.

Нема смисла да банујете овако властислава90. Не би остало пола сајта кад би се бановали људи зато што мисле да је нека вера кретенска или су атеисти идиоти и г17 су лопови, издајници и лажови, а Роми слабо познају српски.

Propade vam tema, što ste banovali Valsinarba. Svi ostali misle da je Toma Akvinski bio kul, ode tema kvragu.

Ja sam čula i da poslije idu zajedno da gledaju utakmice Menhengladbaha.

Aaaaaa, tek sad vidim, ubili ste Branislava!!! A bio je tako mlad...

Nazvao je veru (veroispevost) drugog autora kretenskom. To znači da i tog autora smatra kretenom.

Ovo je non sequitur argument, Toma SPASAVA!

Ozbiljno, može bar smanjen ban i da se promeni ovo bar dok svi ne provale da moderator ima problem sa logičkim zaključivanjem, a niko ne bi hteo takvog nekog za moda.

Dajte stvarno, pa nije valjda moguce da Vaslinar nekoga moze iskreno uvrediti? Ako ima takvih, onda je pre njima mesto van sajta. VRATITE NAM VASLINARA DA SE IGRAMO!!!

BACI BRANU DA SE IGRAMOOO, IGRAMOOO, IGRAMOOOOOO...

Ко не воли Валстимбрара, не воли ни интернет!!!