Prijava

Tema namenjena za sve ljubitelje ljubimaca i onih koji bi hteli ljubimce. Oni koji bi hteli ljubimce mogu da zatraže pomoć ili savet od onih koji ih već imaju. Možete da pišete o ponašanjima ljubimaca koja nisu uobičajena. Kačite slike, šta vole od hrane, da li vam kidaju živce svojim previše aktivnim ponašanjem/bukom ili su previše mirni a voleli bi da ih vidite da se više igraju.

Moja tigrica Rina ima čudnu naviku da jede izmet a nikako da je odviknem od te navike. Ne znam da li je to normalno za papagaje ili je u pitanju neka bolest ili pak loše ponašanje. Ima li neko da mi objasni taj fenomen?
Edit: Zabranjen spem.

Meščini da sam čitala negdje da to znači da im nedostaje nekog vitamina, il tako nečeg.

Ma ima sve. Vitamine, minerale, voćkicu. Ne znam šta još da joj ubacim u ishranu. Voćkicu ni da pipne a gojazna je.

Jebo mater, men se učinilo da piše idealno mjesto za održavanje kućnih ljubimaca.

Ne znam šta još da joj ubacim u ishranu

Pa govna brate mili! Vidis da voli govna da jede.
Pa pusti je nek jede govna kad vole... Sta sad...
Kad hoce, neka joj.
Ako vec ne znas sta ces, ti joj daj 200din pa nek kupi sta joj se jede.

Sele. :)
Baš ću da joj dam 200 kinti. Jes pa da mi pobegne i da se više ne vrati. :)
Naćiću joj neku zanimaciju. Njen partner Rile je genije. Stalno pravi cirkus. :)

Meni žao ovog muškog. Jadan, htjeo bi da trpa ženku i non stop se šepuri, a ona ga ne jebe ni dva posto ili ga tuče. Ponekad ga malo počeška po glavi i to je to. Al mu zato ne da da jede, jadan mora brzom brzinom uzeti dva zalogaja jer ona odmah skače i tjera ga od hranilice. Kurva ženska.

A da se ti raspitas gde imaju papagajska govna da se kupe? Ako nastavi da jede ih, nece mu nista ostati za kasnije a vidi se da mu je to omiljena hrana.
Da sam na tvom mestu, trazio bih govanca za pticicu.
A jesi probala da joj das Riletova govna? Mozda voli samo svoja.

Dobro ti kaže čovek, ako voli govna da jede ko si ti da joj uskraćuješ to pravo?

Има тема о љубимцима:

http://vukajlija.com/forum/teme/16808-kucni-ljubimci

Што се тиче исхране, ту понашање љубимца умногоме зависи од опхођења власника према истом.