Prijava

Evo daću i ja jednu lažnu nadu

I ja. Dolazi mi se, ali me jebu fondovi jebeni.

Ja ću doći prvi put. Pa dobro došao. Lolo

АГИЛНИ ПОШАЉИ МИ СНИМАК МОГА ПРЕДИВНОГА ГОЛА, ИНАЧЕ НАЈЛЕПШЕГА ИКАДА НА ВОСУ! ОПАААААААААААААА

Fejže, dao si neviđen gol!!!!!!!!!!!!!

Доже са пола терена и јаче под пречку НАЧИ НЕ ВЕ РА, Бекам би ми завидео! ОПАЛА!

Čuj, jedva... Da je Marvelj bio pribraniji, bilo bi tu još 3-4 gola u vašoj mreži :)

Da baba ima kurac, bila bi deda...

U onoj drugoj je bilo gusto, cini mi se 4-2 za njih ili tako nesto, ali onda smo se uozbiljili, ubacili u petu i sa 3 brza gola preuzeli vodjstvo koje smo rutinski odrzali do kraja utakmice. Manje-vise rutinski jer su posle izjednacili, ali je Marvelj, nakon brze akcije posle auta, pogodio kada je bilo najbitnije i stavio tacku na predstavu.

АГИЛНИ ПОШАЉИ МИ СНИМАК МОГА ПРЕДИВНОГА ГОЛА

Evo ti, Fejzže, da ne kukaš...

http://www.youtube.com/watch?v=K3m-4WBwPjo

Hej, pa ima snimaka od tog fudbala? Daj nabaci nešto da vidimo! A ovaj gol mi je moral srušio bio za ceo dan. :D

Ima nešto minimalno. Mogao bih neki spotić napraviti, videćemo. A jes' ga Fejz lepo zavukao ovde :)

Au kakav gol jebem ti sudbinu! Ali i klip je, malo je reći, savršen!

Ima nešto minimalno. Mogao bih neki spotić napraviti, videćemo. A jes' ga Fejz lepo zavukao ovde :)

Aj'ako ti nije muka, možda i mene ima. :)

e sad u nedelju ponesite ko šta ima 200-300 din, kevin nakit, ćaletove ploče pa da roštiljamo i da popijemo štogod, ali onako spontano...

Agi svaka čast na klipu a Fejzova majstorija ide na prvu stranu VOS-a pored ostalih snimaka kojim smo ovekovečili naše umeće.
Ponesi kameru sledeći vikend obavezno da režiramo neke stvari sa fudbala, a ako bude pogodno i ako budu oni "jogeraši" u nekoj kul pozi kada budemo prolazili da me snimaš kako vežbam sa njima lololo

Ladno kada se završi klip imaš odmah da pređeš na klip "Zdravko Šotra - Rediteljska majstorija" lolololo

Hahahha das profil von Fejzbukmanijak Spielerberater : Kaizen

Eeee Agi jesi li mi napravio onaj gif možda?

Ljudi samo još jednom da iskoristim priliku da vam kažem svaka čast na dosadašnjem odzivu. Nekada nas je bilo brdo, nekada par, ali uvek je neko bio. Poupoznavali smo se. Dobra smo ekipa. Dobar fudbal, druženje i smejanje. Nisam ovoliko očekivao kada je sve krenulo. Bravo za sve.

A ako ima onih koji se premišljaju dal da banu, ne premišljajte se nego banjavajte.

Sledeće nedelje nastavljamo šou. Nedelja, 6 sati popodne, Stonhendž, Ada Ciganlija.

Ove nedelje VOS će objasniti neke stvari što se tiče bleje, dođjite i ponesite dobro raspoloženje.