Prijava

Svečano otvaram fond za moj dolazak. Svako po 100din da bih i ja mogao opet da se igram. Prošli put sa zviznuo 1500din na kraju, a to nije baš mala stvar, ako hoću da idem stalno. Ako sakupite 1000, nosim gitaru i bivam džuboks gratis, haha!

Uopšte se ne šalim.

Ja cu Chavez da ti dam pola od toga, samo da te vidim kako igras.

Uopšte se ne šalim.

Dođi, skupićemo nešto, ako ti stvarno treba repa nije problem uzajmiću ti ja, većina su studenti, jedino nas par ima polumilionera... Posle nas izlajkuješ i kvit smo loloolololo

Ipak furas to spansko-meksicko prezime, mora da si do jaja.

Ladno kada se završi klip imaš odmah da pređeš na klip "Zdravko Šotra - Rediteljska majstorija" lolololo

Pa kad sam ga ja postavio na Jutub za potrebe jedne defke :)

Eeee Agi jesi li mi napravio onaj gif možda?

Izgleda da numem ono što si tražio, ali još nešto ću probati, ne stižem ovih dana...

Jbga mora to da se skupi pre nedelje.

Izgleda da numem ono što si tražio, ali još nešto ću probati, ne stižem ovih dana...

opušteno tebra ;)

Kacam iz pičke lepe materine u odnosu na Beograd, i način prevoza do istog. Bedno mi da tražim jebiga, ali kad stvarno volim da igram fudbal em ste mi svi dragi ljudi, i realno, lepše sam se proveo za tih par sati tamo, nego li vamo sa bilo kime od prijatelja u poslednjih godinu dana. A para se teško nabavlja bogme. Tako da mi nema druge nego da se uzdam u vašu pomoć.

Jbga mora to da se skupi pre nedelje.

Za štiljro? ili?

Ma za džuboks, jebo roštilj. Bitno je društvo i atmosfera.

električar
Ma za džuboks, jebo roštilj. Bitno je društvo i atmosfera.

To bre! Chavez, učestvujem!

Je l' se snimamo u nedelju sad, da znam kako da se obucem.

EDIT: Cu da dam za Chaveza, nije problem.

A kako da skupimo lovu, mislim kako mi da se skupimo pre nedelje? Ili kako već.

Ma imaću ja da dodjem u tom momentu, samo mi treba i da se vrnem. Svako ponese po 100din jebiga, biće ok valjda.

A ja ću potegnuti bulju onda pa poneti i akustaru uz fudbalsku opremu, i da nas nema posle fudbala. Kući zakucam nekim vozom sledeće jutro.

Taj rad Čavez, ja sam ti rekao gore nešto.

Biće ok ovako sigurno. Mada, ako baš ne bude bilo, onda može valjda i tako, pa ti vratim na nekom sledećem fudbalu kad otmem nekome crkavicu od sudjenja ili svirke. :)

Dogovorismo se onda. VOS FK Gubitnik do pobede! ODVALIĆEMO VAS!

Ako dođem, sigurno ću platiti za neku muzičku želju :)