Prijava

Ljudovi, jel se igra, pošto je do sad već trojica otkazalo a dvojica čak nisu ni bila sigurna a jos dvojica su garant napisali da dolaze fore radi, da vide ime sto dovodi do toga da nas ima 7 ili 8. A i plus pada kiša

ovde kod mene poceo pljusak, ne verujem da cemo moci da igramo uopste...

Јел знате ко је крив за пропадање ВОСа? Искрено, Бог!

Pseto i ja krećemo uskoro, sada sam se čuo sa Agilnim on i Zoki su krenuli.

Ovde duva vetar malo ali nema još pljuska. Krenite, pa jebiga, videćemo kako bude. Ja mislim da je ovo prolazno, a ako ne bude zveknućemo koji vops, izblejaćemo i to je to.

Ajde krećite.

Ako nas bude za male goliće, igramo na male. Svakako ćemo makar pivo popiti. AJMOOOOO!

krecem ajde, vidimo se u 6 na terenima.

Džoni cuo sam se sa arlovskim on ne dolazi, ovde kod mene je vec poceo pljusak, tako da ne krecite ako vec niste jer ćete najebati na kiši... Javi agiju bolje da se vratenazad

Nemačka dolazi na Adu, ne smeta nam neko prolazno naoblačenje. Vi krenite kad stane kiša i vidimo se.

Pa proćiće kiša, ne zajebavaj

Mi isto krećemo, Pseto me kupi za 15 minuta kod Maksija.

Ipak ne dolazim... Jbga, prerizicno je..

брате људи курчина, баш је кишурина није да ће као стати или нешто, неигриво је. мора да је све мокро. јебига.

јели било фуце и оће бити за викенд

позз

Bilo piva u nekom kafiću na Novom Beogradu, gledalo tekmu nas pešes.

Ja sam u fazonu da novi termin bude nedelja u 10h.

врућо је тад :О

Odemo na kupanje posle, a tamo trčeći u vodu, da pršti decama blato iz plićaka u lice dok im šutiramo loptu dalje od dozvoljenog prostora za kupanje i vičemo PANDAN KOBEDIJO!