Prijava

Kopačke pod tačkom OBAVEZNO. Bez kopi je cirkus.
Najvažnije je da imate u svakoj liniji bar po jednog dobrog da bi se nadali bilo čemu.

Najinteligentnije stavite na mesto zadnjeg veznog, najluđeg u špic, najpouzdanijeg na štopera.

Bekovi nisu bitni. Ako nemate ko da udara glavom nemojte ni pokušavati da igrate sa krilima, pogotovo ako ne znaju da centriraju :D

Imamo sve. Lupa brndnga.

Kiza bi ga pojeo za doručak.

Ako gubimo 2-0 bijemo se.

Boxere dezintegriši se
U tom timu je igrao i Fernando Jero, Zidan i Raul, pa nikad Carlos nije bio glavni igrač.
Bek je manje bitna pozicija.

Sad ponovi da se uverim da si shvatio

Caro 2012 je ovo bilo ok
''Sad ponovi da se uverim da si shvatio''
daj nešto drugo jbg
Inače, ako uozbiljimo bekovi su jako važna karika pogotovo danasšnji bekovi za koje se podrazumeva da imaju toliko snage da igraju krila.

Izvini Boxer. Prevideo sam da me popularnost davno zaobišla i da su sada na sceni drugi ljudi koji to uviđaju i brinu o tim stvarima.

ovaj bokser je rođen da iritira ljude samim svojim pojavljivanjem na temama, kad bi ostavio prazan post isto bi me iznerviro ko i kad napiše nešto

Блајвага мислим да си мало преценио људе, ипак Херој и ветерани нису исто :)

Svakako bih se kladio na ove ljude protiv Heroja, posto Heroj igra 16. ligu Srbije. To Veterani nemoj da te zavara, posto je 70 posto ekipe spremnija od Heroja, garantujem ti. Ljudi od 35 godine koji ceo zivot treniraju ili igraju fudbal. Ustalom, sami cete se uveriti koliko.

Mislim, ja sve ovo pricam zato sto igram sa tim ljudima, i znam da ja ne mogu da pretrcim ili zaustavim polovinu. Ako budemo imali 3 suta na gol, treba da budemo zadovoljni.

Ja bih igrao 5-4-1 taktiku na ovom fudbalu. 3 stopera dva beka koja ne prelaze pola, jedan zadnji vezni koji trci ispred stopera, 3 ispred njega sredina, levo i desno i jedan spic. Tako necemo primiti puno golova.

Prevideo sam da me popularnost davno zaobišla

Ovo, postaješ svestan sebe. odoh, pišemo se.

LOL

Sve on zna, i kad je neko bio kul, i kad je prestao da bude. I da li će biti kul kao i da li treba ili ne treba da se trajno odjavi sa sajta zarad čuvanja ranije stečene popularnosti.

Tarot

Znači da se branimo? To bi bilo kul kada bismo imali nekoga (barem dvojicu) da istrči kontru. A nemamo :)

Fejze video sam na vimeu kako si zakuco gol sa pola.
Odlična goluša i još bolja montaža. Imaš preko 500 vjua :)

Da Agi, ali ovako cemo bar biti kompaktni. :D

Koje crne kontre, Murinjo stajla Inter-Barsa.

Ja bih igrao 5-4-1 taktiku na ovom fudbalu. 3 stopera dva beka koja ne prelaze pola, jedan zadnji vezni koji trci ispred stopera, 3 ispred njega sredina, levo i desno i jedan spic. Tako necemo primiti puno golova.

Ovo ima dobre logike.
Nemojte na startu tekme da se otvorite ako nemate snage. Iskusnije ekipe prvo odmeravaju snage bar 30 minuta pa onda koriste svoje šanse.

Fudbal se igra 90 minuta

Kad se igra veliki fudbal, da vidim ima li smisla rovariti po ormaru u potrazi za kopačkama.

1000ta strana. Ovo ni Bayern Munchen nema na svom forumu.

Ма дувајте га, ћуне да играм ако губимо сто посто, јебе ми се